Los Angeles – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 4:2 (kon.) | Washington – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – Ottawa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Philadelphia 0:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 0:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 1:0 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:4 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 5:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 0:1 (kon.) | Detroit – Dallas 1:4 (kon.) | New Jersey – Vancouver 4:3 (po pr.)

David Krejčí (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 21:50
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 23:27 (04:08:36)

Hvězdy utkání

1. David Desharnais (MTL) 1+0
    2. Tomáš Plekanec (MTL) 1+0
    3. Mike Condon (MTL) 31 zákroků, 2 góly, 93,5 %

Zápas končí, domácí hráči ve třetí třetině dokonali obrat! Nejprve vyrovnal před brankou důrazný Lars Eller. Za definitivní obrat můžou poděkovat Canadiens především Davidu Krejčímu, který se nechal dvě minuty před koncem zbytečně vyloučit a právě v přesilové hře rozhodl David Desharnais. V poslední minutě pak už jen pečetil do prázdné sítě Max Pacioretty.

59:50
    Domácí posílají puk za Gustavssona a hosté už se nikam nepoženou.

59:44
    Nathan Beaulieu (MTL) se snažil odrazit Rinalda, který mu chtěl uštědřit hit, a zasáhl jej krosčekem do tváře. Domácí obránce dostává trest do konce utkání!

59:34
    A další postup hostí zastavuje odpískaný ofsajd.
    59:12 Max PACIORETTY - 4:2

59:12
    Montreal právě vstřelil branku!
    A je dokonáno! Hosté se nedokázali usadit v útočném pásmu a Gallagher nastartoval k prázdné brance MAXE PACIORETTYHO! Ten už byl sice ve velikém úhlu, ale nezaváhal a odkrytou klec trefil. Asistence: Brendan Gallagher.

58:59
    Gustavsson je na střídačce! Hosté to zkusí v šesti!

58:52
    Střídačka hostí si vyžádala oddechový čas!
    58:52 David DESHARNAIS - 3:2

58:52
    Domácí hráči dokonávají obrat, když trestají naprosto zbytečné vyloučení Krejčího! DAVID DESHARNAIS si našel svoji pozici před brankovištěm a dokázal dorážet střelu od modré čáry za již rozhozeného Gustavssona! Asistence: Alex Galchenyuk a Andrej Markov.

58:34
    Galchenyuk našel pěknou křižnou přihrávkou Subbana, ale tomu přeskočil puk hůl.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:57
    David Krejčí (BOS) usedá potřetí v zápase na trestnou lavici. Tentokrát za krosček.

57:57
    David Krejčí se začal u střídačky Montrealu pouštět do Tomáše Plekance, který byl vkleče na ledě po krosčeku svého českého kolegy!

57:34
    Vatrano nedokázal odstavit Gallaghera od puku a domácí se dostávají do pásma.

57:03
    Trotman vypálil hodně nebezpečně od modré čáry k bližší tyči, ale Condon se dobře sklouzl po ledě a lapil kotouč do své lapačky!

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 22. Plekanec (Gallagher, Subban), 49. Eller (Galchenyuk, Smith-Pelly), 59. Desharnais (Galchenyuk, Markov), 60. Pacioretty (Gallagher) – 2. Eriksson (Bergeron, Spooner), 29. Vatrano (C. Miller, Krejčí)

Montreal Canadiens: Condon (Tokarski) – Subban, Markov, Petry, Jemelin, Gilbert, Beaulieu – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Byron, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais, Fleischmann – Smith-Pelly, Mitchell, Flynn
    Boston Bruins: Gustavsson (Rask) – C. Miller, Chára, McQuaid, Krug, K. Miller, Trotman – Connolly, Bergeron, Marchand – Vatrano, Krejčí, Eriksson – Hayes, Spooner, Beleskey – Rinaldo, Kemppainen, Talbot

Rozhodčí: Luxmore, Lee – Galloway, Barton