Los Angeles – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 4:2 (kon.) | Washington – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – Ottawa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Philadelphia 0:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 0:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 1:0 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:4 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 5:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 0:1 (kon.) | Detroit – Dallas 1:4 (kon.) | New Jersey – Vancouver 4:3 (po pr.)
NY Islanders – Boston 1:2 (kon.)
Minnesota Wild
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Tampa Bay Lightning
Neděle 08.11.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Tímto se s Vámi loučím. Přeji příjemný nedělní den. (04:34:03)

Minnesota právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JARED SPURGEON. Asistence: Charlie Coyle a Jason Pominville.

Andrej Šustr (TBL) – 0+2

Hosté spadají do atlantické divize, do východní konference, tudíž uvidíme střetnutí klubů z odlišných konferencí. Tampa dokázala vybojovat také šestnáct bodů, ale potřebovala na ně o tři zápasy více, než jeho dnešní soupeř. Vyhrát se povedlo celku z východního pobřeží USA pouze pětkrát. Osm utkání prohrál, z toho dvě v prodloužení. Dvě další utkání vyhrál v prodloužení.
    Stav na listině zraněných v celku Lightning, tak mimo hru je obránce Ohlund a křídelník Drouin.

3. Andrej Vasilevskij 93,97%

Domácí celek hraje v centrální divizi, která spadá pod západní konferenci v NHL. V dosavadním průběhu sezóny si domácí připsali celkem šestnáct bodů z dvanácti utkání. Vyhrát dokázali sedmkrát, třikrát prohráli a dvakrát se domácím podařilo prohrát v prodloužení. Ačkoli více než polovinu utkání Minesotští vyhráli, tak mají velice vyvážený poměr vstřelených a inkasovaných branek – 37:35. Zranění hráči na straně domácích jsou útočníci Graovac, Fontaine a obránce Folin, který má méně závažné zranění.