Neděle 08.11.2015, 17:30Reprezentace do 19 let

Pro dnešek je to z mé strany vše a já přeji všem příjemný zbytek nedělního večera. (19:38:44)

Nejlepším hráčem zápasu na straně Finska je vyhlášen Jarkko Parikka.

Nejlepším hráčem zápasu na straně České republiky je vyhlášen Marián Adámek.

Tak tu máme konec zápasu, který skončil těsným vítězstvím Finska 3:2. Čeští hráči se v poslední třetině snažili, ale více než snížení na rozdíl jediné branky se nepovedlo.

59:43
    Finové nahazují puk za branku Kuchaře.

59:34
    Další akce českého celku. Koblížek chtěl objet bránu a ještě před tím poslal kotouč šikovně před branku, kde byl však obránce Finska.

58:50
    Česko právě vstřelilo branku!
    Čechům se to podařilo a je tu využití přesilové hry, když kontaktní branku střílí kapitán českého celku FILIP KUŤÁK. Bez asistence.

58:23
    Další pokus Čechů o zámek v útočném pásmu...

58:12
    Český celek se snažil uchytit v útočném pásmu, ale hosté se osvobozují.....

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:46
    Češi v plném počtu a nyní tedy v šesti....

57:34
    Vyloučen je hostující Hopponen.

57:34
    Tak český tým to zkusí v závěru utkání v pěti hráčích v poli a bude se čekat na doplnění o dalšího z trestné lavice.

57:34
    Oddechový čas pro domácí.

57:32
    Niemelä vystřelil, ale Kuchař puk vyrazil.

56:49
    Domácí vyhazují kotouč až za branku Finska.

56:00
    Finové se usazují v útočném pásmu....

55:46
    Denis Kusý neudržel nervy na uzdě a sekl po protihráči. Za tento prohřešek jsou mu odměnou dvě minuty pobytu na trestné lavici. Trest de však odsedět Aleš Furch.

Jiří Paýr

Branky a nahrávky: 22. Wágner (Dvořák), 59. Kuťák – 21. Pitkanen (Pelli, Elo), 23. Makinen (Mattila, Ruuskanen), 28. Vidgren (Ruotsalainen)

Česko: Kuchař (Kváča) – Bartko, Adámek, Jandus, Pýcha, Walter, Adam, Weinhold, Rudl – Guman, Ďurač, Dvořák (A), Kusý, Kuťák (C), Krliš, Suchý, Furch, Wágner, Anděl, Koblížek.
    Finsko: Ruusu (Kahkonen) – Parikka, Pelli, Rautanen, Vainio, Mattila Je. (A), Ruuskanen – Virta, Mattila Ju. (A), Elo, Borgström, Gymer, Lamsa (C), Makinen, Niemelä, Vidgren, Hopponen, Pitkanen, Väyrynen, Ruotsalainen.

Rozhodčí: Horák, Souček – Lhotský, Svoboda