Motor ČB – Šumperk 7:0 (kon.) | Jihlava – Prostějov 2:1 (kon.) | Most – Slavia 6:7 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Kadaň 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Přerov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Kladno 2:1 (2:1 po s.n.)
Havířov – Benátky n/J 3:2 (2:1 po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:3 (4:1, 0:1, 0:1)
Sportovní klub Kadaň
Pondělí 09.11.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 20. kolo

"Předpověď" z konce druhé třetiny, že to pro Třebíč nebude v poslední části hry jednoduché, se bezezbytku naplnila. Kadaň ve třetí třetině oproti předchozím dvěma lépe kombinovala, byla důraznější a to vše zúročila těsně před koncem hry. V oslabení domácích protlačila třicet sekund před závěrečným hvizdem za záda Vejmelky třetí gól a Třebíč zažila perné chvíle. Tlak hostů podpořený šesti hráči v poli však ustála a získává nejen čtvrté vítězství v řadě, ale především cenné tři body. Onlajn končí. Děkujeme za pozornost a přejeme všem příznivcům prvoligového hokeje hezký večer. (19:44:17)

59:30
    Oddechový čas pro hosty.
    ROHAN - 4:3

59:30
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Těsně před koncem třetí třetiny se podařilo Kadani snížit stav. Gól vstřelil MARTIN ROHAN. Asistence: Kamil Charousek, Antonín Drobný.

58:59
    Kadaň odvolala brankáře a hraje se tak 6 na 4.

58:58
    Vyloučen Petr Polodna (TRE) na 2 minuty – podražení.

58:13
    Matěj Pekr se teď opakovaně dostal do výborné střelecké pozice. Od hattricku ho dělil jenom krůček.

57:42
    Ofsajd Kadaně.

56:54
    Třebíč se osvobozuje pouze na základě icingu.

56:49
    Vejmelka teď podržel svůj tým. Opět se vhazuje v obranném pásmu domácích.

56:10
    S blížícím se koncem hry hráči Kadaně vyvážejí puk co nejblíže k Vejmelkovi. Ten musí častěji zasahovat.

55:47
    Vhazovat se bude před Vejmelkou.

54:46
    Malena se Psotou za asistence hráčů Kadaně u mantinelu bojovali o puk, který posílají zpět do hry.

53:43
    Matěj Pekr skvěle prokličkoval středem hřiště až před bránu Kadaně a prověřil výstroj brankáře hostů.

52:50
    Matěj Psota obdržel od jednoho ze spoluhráčů parádní přihrávku, kterou Dlouhý likviduje.

51:22

50:35
    Ve vlastním oslabení se Horácká Slávie přesunula před Doluhého, Kusko našel Polodnu, který sám najížděl před branku hostů. Nepodařilo se mu proměnit.

49:22
    Vyloučen David Dolníček (TRE) na 2 minuty – hákování.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 2. Pekr (Čejka), 6. Dočekal (Raška, Šik), 8. Pekr (Raška), 14. Šik (Pekr, Polodna) – 16. Rohan (Račuk, Zadražil), 40. Kverka (Drobný, Drtina), 60. Rohan (Charousek, Drobný)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Bartoň, Malena "A", Štindl, Čejka, Přibyl, Bilčík – Miškovský, Dolníček "C", Erat "A" – Pekr, Polodna, Kusko – Dočekal, Raška, Šik – Psota, Tomek, Wasserbauer.
    Sportovní klub Kadaň: Strmeň (8.Dlouhý) – Drobný, Drtina, Charousek "A", Szathmáry, Blaha, M. Rohan, Černý, Trefný "C" – Račuk "A", Zadražil, T. Rohan – Chrpa, Kverka, Hlava – Vaněk, Vrána, Sloboda – Macháček, Hejcman, Šťovíček.

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý