Vítkovice – Třinec 7:0 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Litvínov – Plzeň 1:3 (kon.)
Zlín – Chomutov 2:1 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Sparta 2:5 (kon.) | K. Vary – Pardubice 3:2 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 13.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 18. kolo

Dnešní utkání sleduje 4244 diváků.

44:02
    Za nedovolené bránění se na trestnou lavici posadí na dvě minuty Mário Bližňák (PLZ).

37:53
    Na trestnou lavici usedá Karel Kubát (LIT) na dvě minuty za krosček.

32:45
    Chvíli po té co se domácí vrátili všichni na led, na trestnou lavici usedá Pavel Smolka (LIT) na dvě minuty za podražení.

30:13
    Přesilovou hru 5 na 3 si mohou zkusit i hosté. Michal Trávníček se provinil hákováním.

29:23
    Na trestnou lavici usedá Viktor Hübl (LIT) nad dvě minuty za podražení.

25:25
    Hosté jdou opět do 4. Za vysokou hůl byl vyloučen Jakub Jeřábek (PLZ).
    24:13 Mário BLIŽŇÁK - 1:3

24:13
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté navyšují své vedení na dvoubrankový rozdíl. MÁRIO BLIŽŇÁK dostal přihrávku zpoza brány, najel si k levé tyčce. Jeho střela propadla až za záda Januse. Asistence: Nicholas Johnson.

18:30
    Vyloučen Jan Schleiss (PLZ) na dvě minuty za nedovolené bránění. Možnost pro domácí vyrovnat.
    16:59 Miroslav INDRÁK - 1:2

16:59
    Hosté se dostávají do vedení! Po soubojích u mantinelu vybojoval puk Jaroslav Kracík, který přihrál na MIROSLAVA INDRÁKA, ten si s pukem najel před Januse, zmátl ho a bekhendovou střelou jej překonal. Asistence: Jaroslav Kracík.
    11:57 Dominik KUBALÍK - 1:1

11:57
    Hosté vyrovnávají stav utkání na 1:1! Po chybě domácích ve středním pásmu se DOMINIK KUBALÍK dostává do samostatného úniku a bez problému Januse překonává střelou nad vyrážečku. Asistence: Jaroslav Kracík.

08:52
    Tato přesilovka domácím moc dlouho nevydržela. Vyloučen Viktor Hübl (LIT) na dvě minuty za podražení.

08:49
    Ondřej Kratěna (PLZ) vyloučen an dvě minuty za vysokou hůl. Domácí tak mají možnost přesilovky 5 na 3.

07:31
    Hosté po inkasování gólu budou čelit ještě oslabení. Vyloučen Nicholas Johnson (PLZ) na dvě minuty za podražení.
    06:36 Rostislav MARTYNEK - 1:0

06:36
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí se od začátku projevují jako aktivnější tým a nyní i otevírají skóre! Rozhodčí se ještě ujišťovali podle videozáznamu, ale gól uznali jako platný. Od levého mantinelu vystřelil Piroš, jeho střelu došťouchl za záda Machovského ROSTISLAV MARTYNEK. Asistence: Kamil Piroš.

00:42
    První vyloučení ihned po začátku zápasu Jaroslav Kracík (PLZ) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 7. Martynek (Piroš) – 12. Kubalík (Kracík), 17. Indrák (Kracík), 25. Bližňák (Johnson)

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Kubát, Chaloupka, Sklenička Z., Pavlík, Pavelka, Frolo – Lukeš, Hübl, Smolka – Trávníček, Hanzl, Válek – Jurčík, Piroš, Martynek – Chlapík, Gerhát, Jánský. Trenéři: Rulík, Weissmann
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Pulpán, Jeřábek, Sklenička D., Kadlec, Moravčík, Kubka – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Bližňák, Kratěna – Hossa, Preisinger, Sýkora – Poletín, Lev, Schleiss. Trenéři: Straka, Čihák

Rozhodčí: Fraňo, Souček – Jindra, Zíka