Vítkovice – Třinec 7:0 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Litvínov – Plzeň 1:3 (kon.)
Zlín – Chomutov 2:1 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Sparta 2:5 (kon.) | K. Vary – Pardubice 3:2 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:4 (1:0, 3:3, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 13.11.2015, 18:00 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga • 18. kolo

59:03
    Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Tomáš Hyka a hosté se tak sami připravují o malinkou naději na vyrovnání.

56:57
    Voráček se nyní zachoval hodně sportovně, když odvolal signalizovaný trest pro domácího Šimka. Šimek měl dostat dvě minuty za hru vysokou holí, avšak byl to právě Voráček, který vysokou hokejkou zasáhl svého spoluhráče.

56:26
    Hostující Látal dostal 2+10 minut za vyhození předmětu mimo hrací plochu a domácí Radivojevič dostal trest na pět minut plus do konce utkání

51:54
    Bude se vylučovat na obou stranách. Jiří Kučný (MBL) dostává dvouminutový trest za hrubost, Jaroslav Vlach ve stejném okamžiku odjíždí na trestnou lavici za sekání. Uvidíme tak hru ve čtyřech na obou stranách.

46:03
    Jan Holub (MBL) se provinil držením protihráče a posílá svůj tým do početní nevýhody.

42:21
    Bruslaři dostávají šanci na vyrovnání. Martin Ševc (LIB) putuje na trestnou lavici za sekání.

36:06
    Martin Bakoš (LIB) podrazil protihráče, uvidíme hru ve čtyřech mužích na každé straně.

32:38
    Lukáš Žejdl (MBL) inkasuje pětiminutový + osobní trest do konce utkání za vražení na hrazení. Lukáš Derner se zvedal z ledové plochy velmi dlouho, nakonec však odjel na střídačku po svých.

21:11
    Ondřej Vitásek (LIB) se provinil nedovoleným bráněním, uvidíme další početní výhodu Středočechů.

17:56
    Martin Ševc (LIB) bude dalším, kdo usedne vedle boxu časoměřičů, podrazil totiž protihráče.

12:08
    Lukáš Pabiška (MBL) navíc nyní fauloval svého protihráče a síly na ledě se vyrovnají. Prohřešek je specifikován jako nedovolené bránění.

10:34
    Bude se poprvé vylučovat, Petr Jelínek (LIB) inkasuje od hlavního sudího dvouminutový trest za hákování.

RR

Branky a nahrávky: 9. Krenželok (Plutnar), 29. Řepík (Vampola), 30. Lakatoš, 36. Ševc (Řepík, Vampola), 43. Jelínek, 55. Krenželok (Jelínek) – 24. Jarůšek (Pabiška, Rittich), 27. Urban (Bárta, Kubica), 31. Hruška (Bárta, Kubica), 59. Pacovský (Ovčačík)

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Hosnedl) – Šimek, Ševc, Vitásek, Derner, Plutnar, Výtisk, Havlín – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Valský, Jelínek, Krenželok – Stránský, Lakatoš, Vlach – Ordoš
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Řehoř) – Stříteský, Voráček, Holub, Trončinský, Ovčačík, Kučný – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Žejdl, Klimenta – Kubica, Hruška, Bárta

Rozhodčí: Polák, Ulehla – Bláha, Špůr

Diváci: 5 709