HFK Olomouc – Uničov 0:2 (kon.) | Zlín B – Kroměříž 0:2 (kon.) | Hlučín – Zlínsko 3:0 (kon.)
Hulín – Prostějov 2:0 (kon.) | Líšeň – Vel. Meziříčí 0:3 (kon.) | Třebíč – Slovácko B 1:0 (kon.)
Vyškov – Mohelnice 3:2 (kon.)
FC Hlučín
3:0 (1:0)
FC Zlínsko
Sobota 14.11.2015, 13:30 • MěFS Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

Skončilo utkání 16. kola MSFL, ve kterém domácí tým FC Hlučín porazil v posledním představení před svými diváky tým FC Viktoria Otrokovice poměrem 3:0. Domácí tým byl od prvních minut aktivnější, v prvním poločase trefil Dominik Kraut. V druhém poločase ovlivnila zápas červená karta, která ale byla udělena po právu. V 78 minutě se po rohu prosadil Vojtěch Heinik a všichni věřili, že si Hlučín připíše tři body. Třetí branku vstřelil Dominik Kraut, pro kterého to byla dvanáctá branka a posunul se na první místo v tabulce střelců! (15:39:56)

90

90
    Žlutou kartu dostává Mazouch (FC Viktoria Otrokovice).

89
    Hampel podběhl míč, Jasenský ale zaváhání nevyužil.

88
    Dostál centroval do vápna, Kraut míři vysoko nad.

87
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Foltýn, přichází Štefek.

87
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení 3:0! Nedorozumění v hostující obraně využil DOMINIK KRAUT, který doklepl míč do prázdné branky!

86
    Mlýnek se nedostal přes dva obránce a míč má v moci Kraut.

85
    Hosté se snaží o úpravu skóre. Domácí obrana je proti.

84
    Hostující Foltýn mířil vysoko nad.

83
    Silný neodcentroval, vybojoval však roh.

82
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Halaška, přichází Sporysz.

81
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Elšík, přichází Zach.

80
    Třetí roh po sobě pro Otrokovice.

79
    I hosté budou mít k dispozici rohový kop.

78
    Domácí navyšují stav zápasu! Na centr si naběhl VOJTĚCH HEINIK, který střelou k tyči překonává bezmocného Janečka.