Teplice – Opava 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 1:1 (kon.) | Brno – Zlín 0:1 (kon.) | Slovácko – Pardubice 6:0 (kon.)
1.FC Slovácko
6:0 (3:0)
FK Pardubice
Sobota 14.11.2015, 13:00Celostátní liga staršího dorostu • 17. kolo

Je konec, Slovácko nakonec deklasovalo Pardubice šesti brankami a zaslouženě tak bere tři body za vítězství 6:0. (15:15:51)

90+2

90
    Žlutou kartu dostává Tkáč (1.FC Slovácko).

80
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Řihák, přichází Olšanský.

79
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Tak tohle už je debakl! ADAM ŘIHÁK totiž střílí šestou branku Slovácka, což znamená, že domácí vedou už 6:0!

73
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Pěnička.

71
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Spěvák, přichází Staněk.

71
    Další branku do pardubické sítě vsítil RICHARD VAĎURA – 5:0.

66
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Čajka, přichází Horák.

63
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Bydžovský, přichází Šafařík.

59
    I druhou penaltu v dnešním zápase proměňuje LUKÁŠ KŘIVÁNEK úspěšně a je tak zřejmě definitivně rozhodnuto.

58
    Slovácko bude zahrávat druhý pokutový kop v utkání!

57
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kubala, přichází Vaďura.

46
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Formáček, přichází Jirka.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Zelinka, přichází Bulušek.

46

Domácí zatím v dnešním utkání jasně dominují a vidět to je i na skóre, protože vedou po prvním poločase už 3:0.

45

41
    Míč si na penaltový puntík postavil LUKÁŠ KŘIVÁNEK a domácí už vedou o tři branky!

40
    Slovácko bude zahrávat pokutový kop!

32
    Po necelých deseti minutách na to se domácí znovu prosazují, a to konkrétně KAMGANG – 2:0.

24
    KRYŠTOF POSPÍŠIL otevírá brankový účet dnešního utkání a Slovácko se ujímá vedení 1:0

1

1.FC Slovácko: Trmal – Flasar, Řihák, Kamgang, Čajka, Křivánek (c), Kubala, Mareš, Tkáč, Pospíšil, Hrabovský.
    Náhradníci: Horák – Vaďura, Pěnička, Olšanský, Horáček.

FK Pardubice: Hrnčíř (c) – Spěvák, Málek, Lněnička, Formáček, Mužík, Zelinka, Jedlička, Slezák, Bydžovský, Nikodém.
    Náhradníci: Šmíd – Staněk, Huf, Šafařík, Bulušek, Jirka.

Rozhodčí: Zpěvák – Schnürmacher, Šimoník..

17. kolo Celostátní ligy staršího dorostu přinese i souboj osmého Slovácka, které přivítá poslední Pardubice. Z tohoto střetnutí vám přineseme změny stavu.

Ondřej Novotný

Branky: 24. Pospíšil, 32. Kamgang, 41. Křivánek (pen.), 59. Křivánek, 71. Vaďura, 79. Řihák

Karty:   90. Tkáč (SLO)

Rozhodčí: Zpěvák – Schnürmacher, Šimoník.