Sobota 14.11.2015, 15:00 • Stadion Kuban' • Reprezentační zápasy

Střely mimo: 8:2.
    Rohy: 6:2.
    Ofsajdy: 0:0.
    Fauly: 19:9.

Domácí Rusové porážejí Portugalce 1:0, když se prosadil v devadesáté minutě po krásné akci celého útoku Širokov. Domácí byli aktivnějším týmem po celý druhý poločas a vytvořili si i více střeleckých příležitostí.

90+3

90+3
    Eliseu poslal míč do vápna. Tam je ale pánem Akinfejev a boxuje míč ven z vápna. Z dorážky netrefuje téměř prázdnou branku Mário.

90+2
    Cédric poslal na pravé straně míč na Carvalha. Ten přichází míč Žirkovem. Domácím nyní stačí odkopávat míče z vápna.

90+1
    Portugalci se snaží ještě srovnat skóre, ale na poslední nápor zbývá málo času.

90
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase tři minuty.
    89. Roman ŠIROKOV - 1:0

89
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Tak Rusové se přece jenom dočkali. Skvělou akci rozehrál na levé straně Denisov. Přihrál do vápna na Ignatijeva, který jen přiťukl míč ROMANU ŠIROKOVOVI a ten posílá domácí do vedení.

88
    Cédric přelstil ofsajdovou past soupeře a pádil po lajně do útoku. Jeho přízemní pas ale chytá do rukavic dobře postavený Akinfejev.
    87.

87
    Oba týmy mají zhruba pět minut hrací doby na vstřelení rohodujícího gólu. Nyní se o to pokusil nebezpečnou střelou Mário a jeho pokus lízl pravou tyč.

85
    Volný přímý kop domácích do vápna končí jen hlavičkou Dzagojeva mimo pozici. Dzagojev poslal míč daleko vedle branky a Patrício nemusí zasahovat.

84
    Eliseu poslal dlouhý míč na střídajícího Pereiru. Ten se však míče nedotkl a prolétl kolem něj jen k Akinfejevovi.

83
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Guedes, přichází R. Pereira.

82
    Domácí vytahují napadání až na polovinu soupeře a znepříjemňují rozehrávku. To se jim zatím nedařím. Smolov fauluje Nevese.

81
    Širokovův centr jen nadzvedl ve vápně Smolov. Na zadní tyči ještě čekal na míč Denisov, ale ani ten na míč nedosáhl a tak končí mimo branku.

80
    Faul na hranici vápna převedl Neves a vidí žlutou kartu. Dobrá příležitost pro domácí rozhodnout utkání.