Dalmach Turnov – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Ludis Team Třebenice – ISŠ Příbram 2:7 (kon.)
TJ FC Dalmach Turnov
2:5 (1:2)
FC Malibu Mladá Boleslav
Neděle 15.11.2015, 19:00 • Sportovní hala TJ Turnov, Skálova 207, Turnov • 2. Futsal liga západ • 7. kolo

Duel mezi Turnovem a Mladou Boleslaví skončil výhrou hostů. Tým Malibu si odváží tři body za vítězství 5:2. Dvěma góly se prezentoval David Boško, který prostřelil Miroslava Hyku v sedmnácté a ve čtyřicáté minutě utkání.

Z Turnova je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký zbytek večera. Tereza Košťálová (23:58:18)

Turnov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL HURT. Asistence: Michal Pařízek.

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

26
    Žlutou kartu dostává Jakub Kroupa (FC Malibu Mladá Boleslav).

25
    Autorem branky je ONDŘEJ RUDZAN.

21

Malibu po první dvacetiminovce vede o jednu branku. Za hosty se prosadili David Boško v sedmnácté minutě a Matěj Vaněk v minutě osmnácté. V sedmnácté minutě se podařilo vyrovnat na 1:1 Josefu Petříkovi.

20

18
    Žlutou kartu dostává Pavel Král (FC Malibu Mladá Boleslav).

18
    Autorem branky je MATĚJ VANĚK. Asistence: Jan Kvapil.

17
    Autorem branky je JOSEF PETŘÍK. Asistence: Vojtěch Hurt.

17

12
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Hurt (TJ FC Dalmach Turnov).

1

TJ FC Dalmach Turnov: Miroslav Hyka – Tomáš Kratochvíl, Marek Bangha, Jiří Šteffan, Michal Pařízek, Daniel Hurt, Vojtěch Hurt, Marek Kroupa, Dominik Šulc, Matěj Randák, Josef Petřík, Pavel Vítek. Trenér: Aleš Krejčík.

Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.

FC Malibu Mladá Boleslav: Jakub Kroupa (Pavel Tvaroh) – David Boško, Zdeněk Bělík, Petr Polanka, Milan Krejza, Jakub Maryška, Filip Kozák, Ondřej Rudza, Marek Maňas, Matěj Vaněk, Jan Kvapil, Pavel Král, Jiří Volf. Trenér: Jaroslav Bílek.

Rozhodčí: Vodrážka, Kolbaba; delegát: Svědiroh.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí: Dan Vodrážka;
    Druhý rozhodčí: Pavel Kolbaba.

Delegát svazu: Miroslav Svědiroh.

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým TJ FC Dalmach Turnov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 17. Petřík (V. Hurt), 37. D. Hurt (Pařízek) – 17. Boško, 18. Vaněk (Kvapil), 25. Rudzan, 39. Bělík, 40. Boško

Karty:   12. V. Hurt (TRN) – 18. Král (MBL), 26. Kroupa (MBL)

FC Malibu Mladá Boleslav: Jakub Kroupa (Pavel Tvaroh) – David Boško, Zdeněk Bělík, Petr Polanka, Milan Krejza, Jakub Maryška, Filip Kozák, Ondřej Rudzan, Marek Maňas, Matěj Vaněk, Jan Kvapil, Pavel Král, Jiří Volf. Trenér: Jaroslav Bílek.

Rozhodčí: Vodrážka, Kolbaba; delegát: Svědiroh