SK Slavia Praha
0:3 (0:2)
FC Rádio Krokodýl Brno
Neděle 15.11.2015, 19:301. Futsal liga • 9. kolo

Utkání je u konce, Brno vstřelilo tři branky, kdežto Slavia vždy skončila na velice zdařilém výkonu brankáře Kubíčka. Dnešní utkání tak končí výsledkem 0:3. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. (20:57:54)

39:58
    Fantastický zákrok Kubíčka, který si nenechal vzít Novotným ani dvě vteřiny před koncem utkání vychytanou nulu!

39:43
    Krokodýl se neúspěšně snažil trefit odkrytou branku, to mu ale jistě nevadí.

39:27
    To je opravdu až neuvěřitelné, co Kubíček chytí. Tentokrát znovu střílel Lištván a následně Novotný. Už několikrát zmiňovaný Kubíček ale chytá!

38:40
    Brankář Brna opět v permanenci, Slavia vždy skončí na jeho dobrém zákroku.

37:29
    Lištván střílel do levé části branky, Kubíček chytá!

36:43
    Oddechový čas pro lavičku domácích.

36:30
    Ke konci zápasu už také přibývají emoce, domácí by museli vstřelit tři branky, aby bodovali. Koncovka v power play se jim ale nedaří.

36:02
    Střela Novotného prošla za záda brankáře Kubíčka, který se ale rychle otočil a balón ještě zachytil na brankové čáře!

35:40
    Bránění Brna i nadále pokračuje bez větších obtíží.

35:20
    Žlutou kartu dostává Outrata (FC Rádio Krokodýl Brno).

34:25
    Power play domácích i nadále pokračuje, zatím bez dalšího zakončení.

33:07
    Kubíček navíc vzápětí svým výkopem o pul metr netrefuje odkrytou svatyni Slavie.

33:05
    Přízemní střela Novotného nechala vyniknout brankáře hostí.

32:45
    Slavia už hraje power play, rozlišovák má na sobě Lištván.

32:33
    Rádio Krokodýl Brno právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu dostal balón na střed hřiště MICHAL MAREŠ a nechytatelně zavěsil pod břevno – 0:3.

31:59
    Slavia ještě bude zahrávat v nebezpečné blízkosti branky standardní situaci.

31:55
    Radovat se tak mohli domácí, osamocený Vejvoda u levé tyče ale nedokázal rychle zakončit!

31:45
    Nyní u předchozí tvrzení nemuselo platit, protože na noze měl třetí branku v utkání Hrubý, Vahala ale skvěle zakročil, když se zmiňovanému hráči doslova vrhl po nohy!

31:30
    Slavia už to zkouší znovu, není divu, k jednomu bodl jí stále schází dvě branky.

30:58
    Následný útok domácího celu končí nepřesným zakončením.

30:42
    Kapitán hostí nešťastně nalétl do domácí střídaček, rychle se ale otřepal a už hraje dále.

30:00
    Druhý poločas je ve svém polovině.

29:44
    Další pokus o útočnou akci brněnských hráčů, tentokrát si ale nerozuměli a míč končí tak mimo hrací plochu.

28:34
    Dopředu to nyní dvakrát po sobě zkusilo po delší době zase Brno, tentokrát však Outrata nepřihrával přesně.

28:08
    Vahala musel po nákopu od Matysky hodně rychle z branky alespoň nohou vykopnout do zázemí.

27:10
    Domácí jsou nyní s míčem až u vlastní branky, protože Brno vysoko a povedeně napadá.

26:45
    Po něm Slavia dlouho kombinuje.

26:35
    Vejvoda z otočky vybojoval pro domácí další roh.

26:05
    Pražané i nadále kombinují, střelecké štěstí jim ale zatím není přáno. Především za to však může výborný brankář Kubíček.

25:45
    Střelecky plodnější je ve druhé půli viditelně Slavia.

25:30
    Z pěkné dálky to zkusil Míča, hostující brankář se i nadále nenudí.

25:15
    Dlouhý výhoz Vahaly hlavou tečoval Novotný a Kubíček musel svižně vytáhnou míč na roh.

25:05
    Hosté se pak následně na útočné polovině dopustili ještě faulu.

24:55
    Outrata se snažil dostat do koncovky, dvojice hráčů Slavie ale byla rychlejší a o míč ho obrala.

24:19
    Hrdina prošel po levé straně až do dobré pozice, následně se snažil ještě přihrávkou na zadní tyč oslovit nehlídaného spoluhráče. Na toho ale už balón neprošel.

Tuhle standardní situaci si ale Krokodýl pohlídal, sám se nyní pokusí kombinačně pomalu prodrat se do šance.

23:15
    Dopředu to zkusila i Slavia a vybojovala rohový kop.

22:59
    Rychlá akce Brna po levé straně, míč nakonec končí v autu.

22:30
    Oba celky i nadále hrají aktivní futsal, avšak kombinuje se především kolem půlícího kruhu.

21:15
    Lištván zakončoval po rohovém kopu pouze do zad bránícího hráče.

20:59
    A do hry se musel zapojit už i Vahala, ten ale pouze kontroloval letící míč na jeho brankou.

20:30
    První zákrok druhého poločasu si připsal Kubíček, který kryl nepříjemné zakončení pod břevno.

20:01

První poločas dnešního zápasu je minulostí a jasné je i jedno. Brno bude do druhé půle nastupovat se solidním náskokem, a to za stavu 0:2.

20:00

19:50
    V prvním poločase se ale už nic zásadního nestane, protože balón drží stále hosté.

19:20
    Už se znovu hraje, vepředu se snaží brněnští hráči.

19:17
    Brno by ještě v první půlce nechtělo inkasovat branku do šatny, proto si bere oddechový čas.

19:01
    Do konce prvního poločasu zbývá jedna minuta, uvidíme, jestli Slavia ještě něco vymyslí.

18:12
    Domácí se pochopitelně snažili rychle odpovědět, jenomže na střelu nedošlo.

17:35
    VÍTĚZSLAV HRUBÝ prošel středem hřiště a poslal balón pod levou nohou Vahaly – 0:2!

15:59
    Proti parádní střele domácího Novotného se vytáhl Kubíček!

15:36
    Slavia se snažila kombinačně probojovat do zakončení, jenomže u střídačky Brna přišla o balón.

14:46
    Míč mají i nadále častěji míč na svých sálovkách hráči hostů, do koncovky se ale nyní nedostali.

13:30
    Kubíček je nyní v permanenci, musel totiž krýt hned dvě střely jdoucí v krátkém časovém sledu.

13:11
    Hrdina poslal na klec Kubíčka tvrdý projektil, ten ale parádně kryje!

12:57
    Hosté už znovu nebezpečně kombinují kolem branky Slavie.

12:01
    Na druhé straně se metr před brankářem objevil Vejvoda, ani on ale nedokázal být úspěšný, protože nastřelil pouze hruď Kubíčka.

11:50
    Brůna šel sám na Vahalu, s přispěním teče ale zamířil pouze vedle tyče!

11:31
    Jenomže na střelu si Brňané nevěřili, míč tak nakonec končí až u jejich branky.

11:26
    Kapitán hostů byl faulován, Brno si tak zkusí standardní situaci z dobré pozice.

10:59
    Míč mají u sebe i nadále hosté, kteří se pohybují okolo středové čáry.

09:23
    Střelu Michala Mareše, který prošel po domácí levé straně a poslal míč před branku, tečoval VÍTĚZSLAV HRUBÝ – 0:1.

08:57
    Hosté se sice do koncovky neprodali, i tak se ale domácí nakonec dopustili faulu, na ty to je nyní 2:2.

08:02
    Míč nyní ukořistil Krokodýl, který se snaží dostat až před brankaře Vahalu.

06:45
    Hráči v zelených dresech ale vysoko napadají, proto se zatím domácí nyní k ničemu závažnému nedostali.

06:20
    Outrata fauloval ve středovém kruhu, dopředu to tak znovu může zkusit domácí tým.

05:24
    Do útoku se tentokrát dostala Slavia, která taktéž kombinuje.

05:06
    Hostující kapitán se po kombinaci Brna dostal před brankou domácího celku k zakončení, Vahala byl ale připravený.

05:00
    Technické problémy jsou snad zažehnány a já vás ještě jednou zdravím u Chance futsal ligy!

02:00
    Žlutou kartu dostává Mužík (FC Rádio Krokodýl Brno).

1

SK Slavia Praha: Vahala (Bartůněk) – Žampa, Novotný, Salák (c), Borkovec, Lištván, Homola, Míča, Hrdina, Vejvoda.

FC Rádio Krokodýl Brno: Kubíček (Sýkora) – Matyska, Hrubý, Mareš, Outrata (c), Galia, Nosko, Mužík, Brůna, Veselovský.

Rozhodčí: Čurda – Gryc.

Příjemný futsalový večer, dnes je na programu Chance Futsal ligy jediný zápas – v 9. kole přivítá SK Slavia Praha na své palubovce FC Rádio Krokodýl Brno. Domácí jsou na třetím místě tabulky o dva body před svým dnešním soupeřem, bude to tedy zápas o třetí příčku.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.