Brno – Teplice 3:0 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:2 (kon.)
Sparta – Příbram 6:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:2 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 16.11.2015, 13:00 • MěS Mladá Boleslav • Juniorská liga • 17. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

FK Mladá Boleslav: Truksa – Lukeš, Kocourek, Bojda, Kateřiňák – Houžvička, Albina, Bečirević, Lacek – Glöckner, Kozma (K)
    Náhradníci: Wolf, Kořínek, Dratva, Košek, Mikulec

SK Dynamo Č. Budějovice: Hajdušek – Dvořák, Křiváček, De Lima, Funda – Horák, Tomášek (K), Janoch, Vít – Bálek, Pasecký
    Náhradníci: Rotbauer, Jenne, Hrachovec

Rozhodčí: Marek – Hájek, Myška.

1

1
    Budějovičtí po špatném odkopu na polovinu domácích přicházejí o balon.

3
    První útok domácích obrana Budějovic bez problémů ubránila.

4
    Boleslavští se usazují na polovině hostí a snaží se dostat do zakončení.

6
    Zakončení hostů vůbec neohrozilo Truksu, který míč do hry uvede odkopem.

9
    Rohový kop pro Mladou Boleslav.

11
    Domácí jsou nadále aktivnější a drží míč na polovině Budějovic.

13
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    BOJDA DANIEL krásnou střelou otevírá skóre zápasu!

15
    Žlutou kartu dostává Dvořák (SK Dynamo Č. Budějovice).

17
    Boleslavští hráči jsou po vstřeleném gólů nadále aktivní a ženou se za přidáním další branky.

19
    Zakončení Kozmy branku Hajduška neohrozilo.

21
    Domácím se daří v pohodě kombinovat a přenášet balon ze strany na stranu.

24
    Kočka a myš. I tak by se dalo nazvat úvodních 25 minut.

27
    Hráči Budějovic se po dlouhé době dostali na polovinu domácích a dokonce i zakončovali. Střela Truksu vůbec neohrozila a následovat bude odkop od brány.

29
    Druhou dnešní a zároveň svůj druhý gól přidává BOJDA DANIEL!

31
    Žlutou kartu dostává De Lima (SK Dynamo Č. Budějovice).

33
    Domácí získávají volný přímý kop na polovině Budějovic.

35
    Z přímého kopu není nic, přesto domácí nadále drží balon a kombinují na polovině Budějovic.

36
    Budějovičtí budou zahrávat volný kop na hranici velkého vápna Truksy.

37
    Míč se odrazil od jednoho domácího obránce na rohový kop.

38
    Z rohového kopu Budějovic není nic a domácí mohou vyrazit do rychlého protiútoku.

38
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Vít, přichází Jenne.

40
    Zdá se, že domácí chtějí dohrát první poločas na polovině Budějovic.

42
    Boleslavští se dostali do dalšího zakončení, které Hajdušek naštěstí pro hosty nepustil za svá záda.

44
    Vypadá to, že se v prvním poločase už nic nestane a do kabin půjdou týmy za stavu 2:0.

45

46

46
    Domácí začínají druhý poločas útokem a vypadá to, že dvoubrankový náskok jim nestačí.

48
    Budějovičtí hráči se pokoušejí se nevzdávají a odráží útoky domácích zatím na jedničku.

50
    Budějovičtí mladíci jsou v úvodu aktivnějším týmem a nyní si navíc vybojovali přímý kop z dobré pozice.

52
    Truksa nakonec nemusel zasahovat proti střele hostů, jelikož míč zamířil vysoko nad domácí branku.

54
    Rohový kop pro Budějovice.

55
    Rohový kop odvrátila domácí obrana pouze na další roh.

56
    S následujícím rohovým kopem si obrana domácích poradila a bez problémů míč odvrací do bezpečí.

58
    Je to neuvěřitelné, ale hráči Českých Budějovice jsou v úvodu druhého poločasu lepším týmem a dostávají se často do nebezpečných šancí.

60
    Funda fauloval a domácí budou moci uklidnit hru.

62
    Mladoboleslavští se po dlouhé době dostali do zakončení, které Hajdušek pouze kontroloval. Míč letěl příliš vysoko nad hostující brankou.

64
    Byla nařízena penalta. Mladá Boleslav bude zahrávat pokutový kop.

65
    Autorem branky je KATEŘIŇÁK.

67
    Zdá se že dobrých dvacet minut před koncem zápasu je rozhodnuto o dnešním vítězi. Budějovičtí hráči po inkasovaní třetí branky vypadají odevzdaným dojmem..

68
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Křiváček, přichází Hrachovec.

69
    Budějovičtí to nakonec nevzdávají a ženou se do útoku.

69
    Byla nařízena penalta. Hosté budou kopat pokutový kop.

70
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je FUNDA.

72
    Domácí se snaží odpověď na inkasovanou branku dalším útokem, který po zakončení Kozmy skončil pouze zákrokem Hajdušeka.

74
    Boleslavští kontrolují hru a nepřipouštějí žádné komplikace.

75
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Kořínek.

77
    Domácí kontrolují hru a vypadá to, že se druhý poločas dohraje za nezměněného skóre.

79
    Nepovedený útok budějovických skončil v zázemí a míč do hry uvedeme odkopem od brány Truksa.

80
    Autorem branky je PASECKÝ.

81
    Hráči Českých Budějovic se rozhodli zdramatizovat zápas a snižují stav zápasu na rozdíl jedné branky.