Chabarovsk – Novosibirsk 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novokuzněck 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:2 (1:2 po s.n.)
Ufa – Toljatti 5:1 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 7:4 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 0:2 (kon.)
Čerepovec – Záhřeb 4:0 (kon.) | Jokerit – Omsk 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Barys 5:1 (kon.)
Soči – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.)
CSKA Moskva
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Čtvrtek 19.11.2015, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Je konec! CSKA Moskva mělo v dnešním utkání se Slovanem Bratislava velkou převahu, nicméně přesto prohrálo 0:2!

První třetina nabídla jasnou převahu domácí celku, který se však za dvacet minut nedokázal střelecky prosadit! Dvě velké šance měl Dmitrij Kugryšev, a úvodní branku měl na hokejce tak Pihlström. V závěru Slovan vybojoval přesilovou hru, ze které však nebezpečný nebyl!

Ve druhé třetině jsme se dočkali první branky, to když se z dorážky prosadil ve 24. minutě Marek Viedenský! Očekávaný tlak CSKA po úvodní brance nepřícházel. Domácí celek měl velké šance až v závěru poločasu, to však předvedl skvělé zákroky Michael Barnett!

Ve třetí třetině mělo CSKA velkou převahu, a pokoušelo se vstřelit vyrovnávací branku! Domácí měli k dispozici i dvě přesilové hry, avšak ani jednu neproměnili. V samotném závěru se tak při power-play prosadit Francis Pare, který potvrdil výhru svého celku!

ČESKÁ STOPA
    Lukáš Kašpar (SBA) – 0+0, 2 střely, TOI – 18:39

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (19:53:56)

Francis PARE - 0:2

59:26
    Slovan právě vstřelil branku!
    A je pravděpodobně rozhodnuto! Moskevský celek to zkoušel v šesti, nicméně hosté se dokázali dostat z pásma ven! Střelu Tomáše Surového ještě obránce zablokoval, avšak FRANCISE PARE už skončila v síti! Asistence: Tomáš Surový

59:17
    CSKA to zkouší bez brankáře!

59:02
    Necelou minutu před koncem základní hrací doby hlavní rozhodčí přerušil hru, neboť kotouč zůstal ležet na boční síti. Domácí celek si navíc bere oddechový čas!

58:39
    Michal Sersen v rohu kluziště skvěle dohrál Radulova, a Cam Barker následně vyhodil kotouč do středního pásma!

58:16
    Z pravé strany střílel Kiselevič, jehož pokus se pokoušel tečovat Radulov. Kotouč nakonec skončil v náračui Garnetta, a bude se vhazovat v pásmu hostů!

57:54
    K další střele domácího celku se dostal z levé strany obránce Sergejev. Pohotová obrana Slovanu však jeho pokus zablokovala!

57:39
    Ladislav Nagy držel kotouč za brankou Stanislava Galimova, a také ušetřil nějaké vteřinky!

57:09
    Hostující celek skvěle brání modrou čáru, a svého soupeře zatím do kombinace v útočném pásmu nepouští!

56:44
    Za brankou operoval s kotoučem Alexander Radulov, kterému před branku najel obránce Naumenkov. Přihrávku ruského útočníka však skvěle zablokoval Lukáš Kašpar!

56:19
    Od modré čáry vyslal hodně nepřesnou střelu obránce Denisov, který mířil hodně vysoko nad branku!

55:53
    Lukáš Kašpar zavezl kotouč do útočného pásma, a ušetřil cenné vteřinky pro svůj tým!

55:25
    Po další chybě hostující obrany se dostal ke střele Alexander Radulov, jehož střelu však Garnett vyrazil nad sebe! Následně jeden z obránců Slovanu dostal branku z původního postavení, a hra je přerušena. Vylučovat se však nebude!

54:49
    Těsně po návratu Cama Barkera na led střílel od modré obránce Kiselevič. Jeho dělovku však dokázal Garnett vyrazit do rohu kluziště!

54:25
    Další přesilová hra CSKA se blíží ke svému konci! Před malou chvíli pálil z pravé strany Dmitrij Kugryšev, nicméně jeho střela skončila v lapačce Garnetta!

53:56
    Geoff Platt si najel z pravé strany před branku, a behendem vystřelil. Jeho pokus zastavil břevno branky Garnetta!

53:28
    Hráči Slovanu při kombinaci svého soupeře v útočném pásmu skvěle napadají, a tentokrát Starosta dokázal vybojovat kotouč, a vyhazuje!