Chabarovsk – Novosibirsk 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novokuzněck 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:2 (1:2 po s.n.)
Ufa – Toljatti 5:1 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 7:4 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 0:2 (kon.)
Čerepovec – Záhřeb 4:0 (kon.) | Jokerit – Omsk 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Barys 5:1 (kon.)
Soči – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Lada Toljatti
Čtvrtek 19.11.2015, 15:00 • Ufa Arena • KHL

Tímto se s vámi loučím a u dalších online přenosů opět na počtenou. (17:30:24)

Československá stopa v utkání

Martin Zaťovič – 0 bodů, 1 střela, 16:34 minut strávených na ledě, 25 střídání, jedno prohrané vhazování, 2 zblokované střely, 3 hity.

Po brankově vyrovnané první třetině jsme se nakonec dočkali jednoznačného vítězství domácího celku z ruské Ufy. Ta tedy potvrdila své papírové předpoklady a vrátila Togliatti nedávnou porážku 0:3 se vším všudy.

59:04 Sergej SOIN - 5:1

59:04
    Ufa právě vstřelila branku!
    A na finálních 5:1 zvyšuje přesnou trefou SERGEJ SOIN! Ten procedil kotouč poměrně nenápadnou střelou z pravého kruhu někde mezi ramenem a tělem brankáře Kasutina. Gólman Lady teď nemá úplně čisté svědomí.
    Anton Lazarev, Denis Bodrov.
    58:06 Maxim GONČAROV - 4:1

58:06
    MAXIM GONČAROV zařizuje domácím definitivní vítězství v dnešním zápase. Při další úspěšné akci Ufy to vypadalo, jako by snad hosté hráli oslabení, ale nikoliv. Po zisku kotouče se Gončarov ladně protáhl téměř až před branku a rychlým bekhendem zavěsil přesně pod horní tyč branky bezradného Kasutina.
    Asistence: Linus Omark, Igor Grigorenko.

54:14
    Mnoho času již hostům nezbývá, přitom stále platí, že domácí brankář Svedberg mnoho práce skutečně nemá. Bylo by velkým překvapením, kdyby za současného stavu hokejisté Togliatti dokázali zápas zdramatizovat.

49:56
    Ani tato přesilovka využita nebude. Domácí hokejisté ji dokázali u ubránit a jedním očkem už začínají sledovat zbývající čas na tabuli. Zhruba 10 minut před koncem třetí třetiny drží dvoubrankový náskok a hokejisté Lady zatím žádný nátlak nenaznačují.

48:29
    Dnešní utkání sleduje 6 258 diváků.

47:59
    Roman Derljuk (UFA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

46:35

44:35
    Yefim Gurkin (TOG) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

42:43
    Čtvrtou přesilovku domácí nevyužijí, tedy alespoň prozatím. Hokejisté Lady dvouminutové oslabení ubránili, musí však přemýšlet především na útok.

40:43
    Igor Magogin (TOG) vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:01

Statistiky po druhé části

Střely na branku: 24:8
    Vhazování: 26:14.
    Trestné minuty: 6:8.

David Motloch

Branky a nahrávky: 13. Makarov (Loginov, Omark), 30. Engqvist (Loginov, Lepisto), 39. Lepisto (Omark), 59. Gončarov (Omark, Grigorenko), 60. Soin (Lazarev, Bodrov) – 17. Viklund (Magogin, Gurkin)

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sokhatskij) – Višněvskij, Derljuk, Lepisto, Loginov, Gončarov, Bodrov, Arzamastsev – Engqvist, Grigorenko, Omark – Lisin, Makarov, Khlystov – Soin, Vorobjov, Nestěrov, Lazarev – Kabanov, Majorov, Prokhorkin
    Lada Toljatti: Kasutin (Semjonov) – Gurkin, Vorobjov, Viklund, Putilov, Volgin, Bolšakov, Romanov – Bělusov, Shenfeld, Krysanov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – Streltsov A., Streltsov V., Bočarov – Komarov, Gurjanov, Mastrjukov

Rozhodčí: Lavrentjev, Safiullov – Litvinov, Ponamarenko

Diváci: 6 258