Olomouc – Zlín 0:1 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 0:3 (kon.)
Chomutov – Sparta 2:4 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 2:4 (kon.)
Piráti Chomutov
2:4 (0:1, 2:0, 0:3)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 19.11.2015, 17:30 • SD ARÉNA, Chomutov • DHL Extraliga juniorů • 21. kolo

Sparťané dokázali třetí třetinu vyhrát 0:3, čímž otočili vývoj skóre jednoznačně ve svůj prospěch a z chomutovského ledu si odvážejí tři body.

Toto je ode mne vše a při nějakém dalším zápase se těším na počtenou. (19:31:29)

59:58
    V úplném závěru napřáhl ke střele Macháček, ale ani on nepřelstil Pírse.

59:52
    Ještě jedno buly před Pírsem.

59:42
    Po buly se dostal ke střele Hierman, ale nebyl přesný. Piráti zůstávají v pásmu Sparty.

59:36
    Oddechový čas pro domácí.

59:36
    V závěru zápasu dostává hráčská lavice Sparty dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Trest odpyká Jan Havel.

59:02
    Hierman našel volného Wágnera, jehož pokus na vzdálenější tyčku Pírs vykopl do bezpečí.

58:44
    Po Wágnerově střele musel Pírs zasahovat, avšak hostující brankář střelu viděl a puk bez problémů zneškodnil.

58:00
    Reszégh nenašel svou přihrávkou žádného z domácího hokejistů, a tak hosté z Holešovic vyvážejí kotouč pryč z obranné třetiny.

57:10
    Sparťané nepolevují. S dalším útokem přispěchal Procházka. Ovšem ani on ani jeho spoluhráči překonat Lukeše popáté nedokázali.

55:13
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta vede již o dvě branky. Po sérii dorážek dostal puk za Lukeše ONDŘEJ PROCHÁZKA. Asistence: Ondřej Knobloch.

54:58
    Po buly vystřelil Kadeřávek, jehož pokus ještě tečoval Kulda, ale ho dokázal Lukeš vyrazit betonem, avšak přímo na hůl osamoceného LUKÁŠE LOJKY, jenž opět vrací Spartě vedení. Asistence: Vojtěch Kulda a Patrik Kadeřávek.

54:51
    Hierman stáhl kotouč ze vzduchu vysokou holí a bude se opět vhazovat před Lukešem.

54:41
    Píská se sporné zakázané uvolnění Pirátů. Hra se tak vrátí před Lukeše.

54:34
    Hozákova střela z mezikruží trefila Lukeše do hrudi.

53:45
    Cestr získal na moment útočnou třetinu a vzápětí pomohl dobrým obraným zákrokem přerušit sparťanskou akci.

52:58
    Procházka se dostal ihned po vhazování k rychlé střele, ale trefil pouze boční síťku Lukešovy brány.

52:54
    Brankář Štěpán Lukeš nyní pomohl svým spoluhráčům dalším bezpečným zákrokem.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 30. Krivošík (Reszégh, Hlaváček), 36. P. Macháček (Kellerstein, Cestr) – 11. Jandus (Hozák, Bednárik), 50. Sladkovský (Michnáč, Procházka), 55. Lojka (Kulda, Kadeřávek), 56. Procházka (Knobloch)

Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – T. Běhula, Páleník "C", Hierman, Cestr, Hlaváček, Lidák, Novák – Wágner, Krivošík, Reszégh, P. Macháček "A", Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Doležal, Strunz, Trapl. Trenér: Robert Kaše.
    HC Sparta Praha: Pírs (Brízgala) – Jandus, Knobloch "C", Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Jandus, Michnáč, Lojka "A", Havel, Györi, Kulda, Pulkrab "A", Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Procházka. Trenér: Darek Stránský.

Rozhodčí: Petružálek – Votrubec, Ševic