Winnipeg – Vancouver 4:1 (kon.) | Detroit – Washington 1:2 (po pr.) | Edmonton – Chicago 3:4 (po pr.)

Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:31
    Marián Hossa (CHI) 1+0, 4 střely, čas na ledě 18:38 (06:17:59)

Hostující celek vyhrává v prodloužení, které rozhodl Marián Hossa. Sledovali jsme skvělé utkání.

Marián HOSSA - 3:4p

61:02
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Šmankote, to byla rána jako z kanonu. MARIÁN HOSSA se dostal do brejku, který tvrdou střelou dokázal využít. Asistence: Brent Seabrook.

60:53
    Eberle za brankou v útočném pásmu, nemá komu přihrát.

60:30
    Domácí se dostali do šance. Výtečný zákrok si připsal hostující brankář proti střele Halla.

60:01

Zápas se bude prodlužovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49
    Oddechový čas pro domácí.

59:49
    Zakázané uvolnění Edmontonu, buly v jeho obranném pásmu.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

57:59
    Edmonton se snaží rozhodnout v základní hrací době, očividně se mu nechce do prodloužení. Pakarinen se dostal do dobré střelecké pozice, kterou ovšem nedokázal využít.

57:43
    Eberle mohl rozhodnout, ale jeho rána skončila nad brankou.
    Leon DRAISAITL - 3:3

57:14
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají a fanoušci se zcela oprávněně radují. LEON DRAISAITL se prosazuje z bezprostřední blízkosti. Asistence: Taylor Hall, Teddy Purcell.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 37. Eberle (Davidson), 44. Pouliot (Nurce, Purcell), 58. Draisaitl (Hall, Purcell) – 28. Keith (Kane, Panarin), 35. Panarin (Anisimov, Kane), 52. Shaw (Kero, Keith), 62. Hossa (Seabrook)

Edmonton Oilers: Nilsson (Talbot) – Sekera, Nurse, Fayne, Klefbom, Gryba, Davidson – Purcell, Draisaitl, Hall – Eberle, Nugent-Hopkins, Pouliot – Jakupov, Latestu, Hendricks – Pakarinen, Lander, Korpikoski
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, Van Riemsdyk, Rozsíval, Daley – Hossa, Toews, Daňo – Kane, Anisimov, Panarin – Shaw, Krüger, Teravainen – Garbutt, Kero, Mashinter

Rozhodčí: Jackson, Meier – Rody, Grandt