Třinec – Litvínov 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:5 (kon.)
Plzeň – Mountfield HK 3:4 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Liberec 3:2 (po pr.) | Pardubice – Olomouc 4:3 (2:0 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Škoda Plzeň
3:4 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
Mountfield HK
Pátek 20.11.2015, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 21. kolo

54:44
    Šance pro Plzeň opět ohrozit branku Kacetla. Rudolf Červený (HKM) dostává dvě trestné minuty za držení.

46:23
    Hradec si zahraje přesilovou hru. Po poměrně dlouho ponechané výhodě míří na trestnou lavici Ján Sýkora (PLZ) za hákování.

33:43
    Dominik Kubalík (PLZ) nešťastně zasáhl soupeře svou holí do obličeje a musí tak na trestnou lavici. Po komerční přestávce si tak Mountfield zahraje přesilovou hru, ve které se pokusí dokonat svůj obrat.

28:45
    Hradečtí hráli v šesti a musí tak odpykat dvouminutový trest pro hráčskou lavici. Na trestné ho odsedí Jaroslav Bednář (HKM).

16:23
    Brian Ihnačák (HKM) nyní narazil velmi nepříjemně na mantinel Jaroslava Kracíka a inkasuje dvě trestné minuty. Domácí útočník se pomalu zvedá z ledu, ale zřejmě bude schopen pokračovat.

13:54
    60 sekund budou hrát hosté přesilovou hru v pěti proti třem! To je velmi dobrá šance na vyrovnání. Michal Moravčík (PLZ) dostává dvě minuty za faul kolenem a Peter Frühauf se mezitím těžce zvedá z ledu.

12:54
    Po komerční přestávce uvidíme první početní výhodu Hradce. Mário Bližňák (PLZ) totiž usedá na lavici hanby za podražení, kde si odsedí dvě minuty.

05:24
    První přesilová hra pro Plzeň. Za krosček inkasuje dvouminutový trest Bedřich Köhler (HKM).

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 3. Přikryl (Schleiss), 18. Johnson (Kratěna, Pulpán), 40. Kubalík (Kracík) – 19. Kudrna (Hronek), 31. Dej (Bednář), 49. Kukumberg (Dej, Bednář), rozh. náj. Bednář