Boston – Minnesota 4:2 (kon.) | Philadelphia – San Jose 0:1 (po pr.) | Pittsburgh – Colorado 4:3 (kon.)
Washington – Dallas 2:3 (kon.) | Montreal – Arizona 2:3 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:0 (kon.)
Tampa – NY Rangers 2:1 (kon.) | Florida – Anaheim 1:3 (kon.) | St. Louis – Buffalo 3:2 (1:0 po s.n.)

3. Brent Burns (SJS) – 0+0 (03:54:50)

Velmi zajímavou podívanou rozhodl gól v prodloužení. O jedinou branku se postarala hostující dvojice Karlsson – Donskoi, přičemž první jmenovaný se zapsal do statistik jako střelec. Lví podíl má na vítězství Sharks brankář Martin Jones, který přispěl k vítězství skvělým výkonem, když vychytal všech 34 střel domácího celku! To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek týdne!

63:45 Malker KARLSSON - 0:1

63:45
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté nakonec rozhodují tento zápas krásnou brankou v prodloužení. Donskoi ujel po levém křídle a naservíroval puk přes hůl padajícího obránce do vyložené pozice MELKERU KARLSSONOVI. Útočník Žraloků nezaváhal a puk poslal přímo pod břevno domácí branky. Asistence: Joonas Donskoi, Paul Martin.

63:25
    Donskoi v přečíslení 2 na 1 přestřelil domácí bránu!

63:00
    Vlasicova střela z druhé vlny byla zablokována.

62:18
    Voráček se hnal po levém křídle na Jonese, avšak český útočník nedokázal vystřelit přesně do mezírky mezi betony hostujícího brankáře!

61:51
    Simmonds se hned po návratu z trestné lavice zahřál, ale duel nerozhodl, protože jeho střelu chytil do lapačky pohotový Jones.

61:42

61:22
    Thornton nabídl puk Marleauovi, který byl sám před Masonem. Hostující útočník byl ovšem otočen zády k bráně, a tak nedokázal dostatečně rychle prostřelit Masona!

60:45
    Kombinace Sharks nebyla přesná, domácí vyhazují puk.

60:18
    Thornton ztratil při kličkované puk, domácí tedy šetří cenné vteřinky.

60:01

Ani třetí třetina nám branku nenabídla, a tak přichází na řadu prodloužení. To nabídne velkou šanci na rozhodnutí hostům ze San Jose, kteří si do této herní části přenesli velkou část přesilové hry. Rozhodnou Žraloci v přesilovce?