Club Brugge – Waregem 3:0 (kon.) | Leuven – Genk 1:3 (kon.) | Waasland-Beveren – Sint-Truiden 2:1 (kon.)
Club Brugge KV
3:0 (3:0)
SV Zulte-Waregem
Sobota 21.11.2015, 18:00 • Jan Breydel Stadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League • 16. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:54:58)

Utkání končí jasným vítězstvím domácích Brugg, které o svém vítězství rozhodly v prvním poločase, kdy svému soupeři nasázely tři góly. Po změně stran se hra vyrovnala, v úvodu druhé půle měli dokonce hosté i převahu, ale dnes jim nebylo přáno dopravit míč do branky soupeře a z Brugg tak odjíždějí s prázdnou.

90+3

90+3
    Hraje se již třetí nastavená minuta, útočná akce Brugg končí odpískaným ofsajdem.

90+2
    Leye centruje z pravé strany před branku, ale míč nakonec končí mimo hrací plochu, odkop od branky Brugg.

90+1
    Bruggy se nyní dožadují odpískání rohového kopu, ale sudí je opět proti.

90
    Leye se snaží z volného kopu zatočit míč pod břevno, ale ten končí právě nad břevnem.

89
    Hosté mají výhodu volného kopu ze vzdálenosti šestadvaceti metrů od branky Brugg.

88
    Po odpískaném faulu domácímu týmu diváci bouří.

87
    Bolingoli Mbombo vzápětí přihrává do vápna Diabymu, který pálí "z první", ale trefuje dobře postaveného Bossuta.

87
    Vormer padá v pokutovém území Waregemu, ale není to penalta, ukazuje sudí Lambrechts.

86
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Gedoz, přichází Bolingoli Mbombo.