Chrudim – Dobrovice 5:3 (kon.) | Vltavín – Kolín 0:2 (kon.) | Tachov – Jirny 0:1 (kon.)
Králův Dvůr – Žižkov 2:3 (kon.) | Zápy – Domažlice 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Union 2013 2:0 (kon.)

Žižkov právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! JOSEF MAREK střílí ve druhém poločase svojí třetí branku, obrací tak téměř ztracený zápas ve prospěch Žižkova, a hlavně zaznamenává hattrick – 2:3!

61
    Minutu po hodině hry se k míči dostal znovu JOSEF MAREK, který se ani tentokrát nemýlil. Máme tak vyrovnáno 2:2.

47
    Dvě minuty po přestávce hostující JOSEF MAREK snižuje na rozdíl jednoho gólu – 2:1!

20
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Po dvaceti minutách hry je tu další branka zápasu, kterou vstřelil domácí LADISLAV VOLEŠÁK a Králův Dvůr se tak dostává do dvoubrankového trháku.

4
    Je tu úvodní branka zápasu, do velkého vápna přišel z pravé strany centrovaný balón, který dopravil k přední tyči v trošku akrobatické pozici MARTIN KRAUS – 1:0.