Zlín – Slovácko 0:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Ostrava – Karviná 4:4 (kon.)
Plzeň – Jablonec 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 3:2 (kon.)
Jihlava – Liberec 1:0 (kon.) | Pardubice – Teplice 2:0 (kon.) | Opava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FC Zlín
0:3 (0:1)
1.FC Slovácko
Sobota 21.11.2015, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 18. kolo

84
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jakubov, přichází Řiháček.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Zahradník.

83
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kamgang, přichází Horák.

80
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Deset minut před koncem utkání přidává hostující pojistku na tři body LUKÁŠ KŘIVÁNEK – 0:3.

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kubala, přichází Vaďura.

54
    Žlutou kartu dostává Pěnička (1.FC Slovácko).

49
    Chvíli po zahájení druhé poloviny se podruhé dokázali prosadit hráči Slovácka, kteří tak odskakuji už o dvě branky. Branku vsítil DOMINIK PĚNIČKA.

36
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Filip Košák, přichází Martin Mlýnek.

23
    Hostující hráči se dostávají chvíli po dvaceti minutách hry do jednobrankového vedení a tím tak otevírají brankový účet utkání. Střelcem je KRYŠTOF POSPÍŠIL.

10
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Lukáš Mareš, přichází Dominik Pěnička.