Zlín – Slovácko 0:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Ostrava – Karviná 4:4 (kon.)
Plzeň – Jablonec 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 3:2 (kon.)
Jihlava – Liberec 1:0 (kon.) | Pardubice – Teplice 2:0 (kon.) | Opava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
3:2 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 21.11.2015, 13:00Celostátní liga staršího dorostu • 18. kolo

Mezi odpolední sobotní duely v rámci osmnáctého kola Celostátní ligy staršího dorostu patří i duel mezi devátými Bohemians Praha, kteří mají jen o bod méně než jejich dnešní soupeř, kterým je Brno, které se tak nachází na pozici osmé. Z toho střetnutí tabulkových soupeřů přineseme změny stavu.

Bohemians Praha 1905: Procházka – Nátr, Mareš, Vacík, Pavlík, Brak (c), Fric, Malík, Blecha, Tuan, Vaníček.
    Náhradníci: Dařina, Růžička, Skuhravý, Vaněk, Begič, Polách, Trampota.

FC Zbrojovka Brno: Záleský – Zukal (c), Koláčný, Obůrka, Blažík, Janošek, Krejčí, Zikl, Gajić, Hykš, Šustr.
    Náhradníci: Leznar – Vaverka, Gáč, Minx, Kroutil, Kropáček, Tulaydan.

Rozhodčí: Maiello – Jeřábek, Multerer.

1

14
    Brno právě vstřelilo branku!
    Chvíli před uplynutím první čtvrt hodiny hry je tu úvodní branka zápasu, prosadit se dokázal hostující DOMINIK HYKŠ – 0:1.

23
    Žlutou kartu dostává Koláčný (FC Zbrojovka Brno).

45

První polovina dnešního utkání je za námi, do kabin jdou šťastnější hráči Brna, kteří vedou 1:0. Uvidíme, jestli se domácím podaří v druhé části zápasu střelecky odpovědět.

46

48
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Netrvalo dlouho a po třech minutách druhého poločasu tu máme znovu vyrovnáno! Střelecky totiž nyní uspěli Bohemians, autorem gólu je ANTONÍN VANÍČEK.

57
    Žlutou kartu dostává Janošek (FC Zbrojovka Brno).

62
    Na penaltu si postavil míč FILIP BLECHA a posílá domácí už do jednobrankového vedení.

64
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Šustr, přichází Minx.

65
    Žlutou kartu dostává Gajić (FC Zbrojovka Brno).

68
    Žlutou kartu dostává Obůrka (FC Zbrojovka Brno).

71
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Vaverka.

80
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Blažík, přichází Gáč.

81
    Tak tohle vypadá pro Pražany už hodně nadějně, dvoubrankový odskok od Brna totiž zařídil KAMIL MAREŠ – 3:1.

81
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Gajić, přichází Tulaydan.

82
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Mareš, přichází Polách.

90
    Nakonec to ještě bude drama! Přesně po uplynutí devadesáté minuty snižuje JIŘÍ TULAYDAN – 3:2!

90
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Nátr, přichází Vaněk.

90

Zápas je u konce, snižovací branka od Brna nakonec nic neznamenala, protože Bohemians už si své otočení zápasů v jejich prospěch pohlídali. Tři body tak dnes zůstávají v hlavním městě u celku Bohemians Praha 1905. (16:05:38)