Zlín – Slovácko 0:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Ostrava – Karviná 4:4 (kon.)
Plzeň – Jablonec 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 3:2 (kon.)
Jihlava – Liberec 1:0 (kon.) | Pardubice – Teplice 2:0 (kon.) | Opava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:0 (1:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 21.11.2015, 13:00Celostátní liga staršího dorostu • 18. kolo

Utkání je u konce, o třech bodech o domácích nakonec rozhodla jediná branka, kterou vstřelil už v 7. minutě domácí Štěpánek. (15:33:04)

90

89
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Klíma, přichází Časta.

87
    Hostující Jan Šulc nedovoleně zmařil jednomu z domácích hráčů šanci a vidí za to hned červenou kartu!

85
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Vitásek, přichází Novotný.

83
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Lábek.

83
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Malár.

75
    Žlutou kartu dostává Blažek (FC Slovan Liberec).

73
    Žlutou kartu dostává Král (FC Slovan Liberec).

71
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Novák, přichází Vrabec.

69
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Šimončič.

60
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Krejčíř, přichází Maňkoš.

60
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Sargsyan, přichází Bajer.

46

První poločas je minulostí, domácí hráči ho vyhráli díky brzké brance, která tak prozatím drží tři body pro Jihlavu. Liberec se tak bude muset ve druhém poločase snažit vstřelit minimálně jednu branku, pokud chce dnes pomýšlet na bodový úspěch. Uvidíme, jak to nakonec dopadne!

45

43
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Heppner, přichází Rumler.

7
    Jihlava právě vstřelila branku!
    A máme tu rychlou branku, vstřelili ji DAVID ŠTĚPÁNEK, který tak zároveň poslal domácí Jihlavu do vedení 1:0.