Lorient – PSG 1:2 (kon.) | Monaco – Nantes 1:0 (kon.) | Guingamp – Toulouse 2:0 (kon.)
Troyes – Lille 1:1 (kon.) | Montpellier – Remeš 3:1 (kon.)
AS Monaco
1:0 (1:0)
FC Nantes
Sobota 21.11.2015, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

90+3
    Taktické střídání: ze hřiště odchází Bernardo Silva, na jeho místo nastupuje Echiejile.

90
    Nad rámec základní hrací doby sudí Gautier nastavuje hned čtyři minuty!

80
    No a vzápětí tu máme další změnu, Alexis Elandi nahrazuje vyčerpaného Ilokiho.

80
    Birama Touré pár minut starý souboj se Silvou stále nerozchodil, a tak je stažen ze hřiště. Místo něj nastupuje Alejandro Bedoya.

78
    K němu nyní skutečně došlo, Stephan El Shaarawy na hřišti nahrazuje Héldera Costu.

73
    Střídající Lacina Traoré vidí krátce po svém nástupu na trávník žlutou kartu.

72
    Vzápětí sáhli ke změně i hosté, Kolbeinna Sigþórssona nahrazuje Emiliano Sala.

71
    Monaco poprvé střídá, Lacina Traoré si zahraje místo Guida Carrilla.

70
    Ricardo Carvalho zatáhl za záchrannou brzdu a nevybíravým skluzem poslal unikajícího Kolbeinna Sigþórssona k zemi, kanárci budou zahrávat přímý kop z velmi nadějné pozice.

48
    Jules Iloki utekl po pravém křídle a poté našel chirurgicky přesným pasem na hranici šestnácky nikým nehlídaného Bammoua, jenž se však netrefil mezi tři tyče!

44
    No a už mohlo být vyrovnáno! Wilfried Moimbé vypálil z hranice pokutového území přesně k pravé tyči a Subašič měl co dělat, aby jeho bombu vyrazil!
    43. Mario PAŠALIĆ - 1:0

43
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Domácí udeřili krátce před přestávkou a ujímají se vedení! Almamy Touré přesným centrem našel v pokutovém území hlavu mladého MARIA PAŠALIĆE, který prudkou hlavičkou směřující přesně pod břevno překonal bezmocného Rioua!

42
    V závěru první půle tu máme první žlutou kartu zápasu, za svůj zákrok ji vidí Youssouf Sabaly.

41
    Hosté však o míč vzápětí přišli a červenobílí zamířili do rychlého protiútoku, na jehož konci stál hlavičkující Bernardo Silva, nicméně Riou byl ve správný čas na správném místě!

28
    Bernard Silva měl na kopačce úvodní gól, nicméně svou střelu z nějakých dvanácti metrů nasměroval přímo do vyběhnuvšího Rioua a jeho následná dorážka skončila na boční síti!
    22. Jules Iloki pálil těsně vedle!

22
    Jakés-takés šance jsme se přeci jen dočkali! Jules Iloki to zkusil z hranice pokutového území a jeho projektil proletěl těsně vedle levé tyče Subašičovy svatyně!

10
    Bernardo Silva nacentroval míč z pravé strany do pokutového území a zaskočený Rémy Riou měl co dělat, aby ho konečky prstů vytěsnil mimo tři tyče!

Vojtěch Balon

Branky: 43. Pašalić (A. Touré)

Karty:   70. R. Carvalho (ASM), 73. L. Traoré (ASM) – 42. Sabaly (NAT)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:10. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:15.
    AS Monaco: Subašič – A. Touré, Raggi, R. Carvalho, Coentrão – Pašalić, Toulalan, Moutinho – B. Silva (90+3. Echiejile), Carrillo (71. L. Traoré), Costa (78. El Shaarawy).
    Náhradníci: Nardi – Wallace, L. Traoré, Echiejile, El Shaarawy, Rony Lopes, Boschilia.

FC Nantes: Riou – Sabaly, Djidji, Cana, Moimbé – B. Touré (80. Bedoya), A. Touré – Dubois, Bammou, Iloki (80. Elandi) – Sigþórsson (72. Sala).
    Náhradníci: Dupé – Bedoya, Lenjani, Sala, Adryan, Kwateng, Elandi.

Rozhodčí: Gautier – Jeanne, Hebrard