Jihlava – Třinec 0:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 8:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:3 (kon.)
Chomutov – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 5:4 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 4:5 (kon.)
K. Vary – Liberec 5:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 21.11.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 22. kolo

S konstatováním, že Dukla Jihlava na vlastním ledě podlehla Ocelářům Třinec poměrem 0-2, se s Vámi loučí a hezký sobotní den přeje Tomáš Lysý. (13:59:05)

Jihlava se ve třetí třetině snažila o vyrovnání, do vyložené šance se ale nedostala. Oproti tomu hosté ve dvaapadesáté minutě stvrdili zisk tří bodů po tom, co Martin Pala dotlačil puk do branky. Třinec tak potvrdil pozici třetího týmu tabulky a stejně jako včera z Komety, také z Jihlavy si odváží tři body.

59:31
    Rána Ondráčka od modré skončila u Dudáčka, který jí vyrazil před sebe. Hosté byli u puku první a dávají jej do středního pásma.

59:02
    Zdá se, že se Dudáčkovi podaří udržet čisté konto, hraje se daleko od jeho branky.

58:25
    Oceláři hrají v plném počtu.

58:22
    Dvořák viděl na levé straně volného Peschouta. Zkusil na něj poslat přihrávku, kterou zachytil Zahradníček a znovu vyhazuje puk.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Jihlavě se ani tato přesilovka nedaří.

57:00
    Hosté vybojovali po buly kotouč a Lorek jej vyhazuje až k Brožovi.

56:56
    Střelu Peschouta z levé strany ukryl Dudáček do své výstroje.

56:40
    Oceláři posílají kotouč ven z pásma.

56:25
    Domácí dostávají možnost udělat něco s nepříznivým výsledkem. Za vysokou hůl si odsedí dvě minuty Petr Heider (TRI).

Na vyloučení: 4-3.

55:58
    Kousal s Najmanem zkouší ohrozit Dudáčka, ovšem dvojice tahounů jihlavské juniorky, patřící kategorií do staršího dorostu, má zatím puk spíše v rohu za brankou.

54:29
    Jihlava se tentokrát úspěšně ubránila a hraje v plném počtu.

54:09
    Třinečtí jsou před brankou Dukly a zkouší kombinovat.

53:48
    Jihlava se osvobozuje a posílá kotouč přes všechny čáry.

53:11
    Miloš Roman vypálil z levé strany, Brož si pohlídal kotouč na své hrudi.

52:29
    Dvě minuty pro Pavla Kousala za hákování dávají hostům šanci nejen na zvýšení vedení, ale také zvyšují jejich cestu k výhře v dnešním utkání.

Na vyloučení: 4-2.

52:19
    Pavel Kousal si sjel před branku a tvrdě vystřelil. Dudáček zachránil svůj tým pohotovým zákrokem levým betonem.