Slavia – Šumperk 5:4 (po pr.) | Kadaň – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:4 (po s.n.)
Benátky n/J – Kladno 3:6 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 4:2 (kon.) | Most – Havířov 2:9 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 2:3 (po pr.)
Sportovní klub Kadaň
4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 21.11.2015, 17:00 • Zimní stadion města Kadaně • Chance liga • 25. kolo

Severočeské derby končí šťastněji pro domácí. Třetí třetina nepřinesla příliš pohledný hokej, zato množství strkanic. Zápas zdramatizoval v 56. minutě Kloz, který snížil na rozdíl dvou branek. V závěru Ústí zkusilo hru bez brankáře, ale neúspěšně. To je ode mne pro dnešní večer vše, přeji hezký večer. (19:19:52)

59:32
    Kadaň vyhrála vhazování a drží puk za brankou

59:30
    Zakázané uvolnění domácích.

59:24

59:10
    Ústí kombinuje mezi obránci na modré čáře.

58:30
    Horké momenty v kadaňském brankovišti, ale Dlouhý drží domácí tým!

57:24
    Po dlouhé době puk před brankou Ústí. Kadlec objel branku, ale jeho střelu udržel Soukup mezi betony.

56:56
    Melkovu střelu vyrazil Dlouhý do rohu kluziště.

56:25
    Slovan je aktivnějším celkem a domácí obrana má plné ruce práce.

55:45
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hosté dramatizují utkání! Roubík nahodil puk před branku, kde se k němu dostal JAN KLOZ, kterého obrana nechala osamoceného před brankou. Asistence: Jaroslav Roubík.

55:12
    Vágnerovo nahození skončilo v lapačce domácího brankáře.

54:44
    Szathmáry nahazoval puk před branku, kde se k němu nedostal nikdo z domácích a puk tak skončil v rohu kluziště.

54:15
    Sobotkova střela skončila na levém betonu domácího brankáře.

54:09
    Před Dlouhým se strhla mela, ale rozhodčí včas zakročil, aby se situace obešla bez trestů.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 5. Kaše (Račuk), 13. Szathmáry (Dušek), 22. Hejcman (Hlava), 30. Račuk (Rýgl) – 25. Kloz (Roubík, Pohl), 56. Kloz (Roubík)

Sportovní klub Kadaň: Dlouhý (Dvořák) – Mrázek, Rýgl, Szathmáry, Trefný, Rohan, Drtina, Černý – Kadlec, Kaše, Račuk – Chrpa, Hejcman, Hlava – Vrána, Dušek, Kverka – Sloboda, Šťovíček, Vaněk
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (30. Soukup) – Vágner, Pohl, Smetana, Holomek , Brož, Sobotka, Látal – Kloz, Roubík. Tenkrát – Rys, Andres, Dalecký – Kuchler, Melka, Merta – Janák, Gengel, Křivohlávek

Rozhodčí: Jílek – Zídek, Kotlík