Trnava B – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava U21 2:3 (kon.) | Senec – Borčice 3:5 (kon.)
Šaľa – Dunajská Lužná 0:2 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 2:0 (kon.)
R. Sobota – Teplička n. Váhom 2:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Poprad 0:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 2:2 (kon.)
FC Nitra
2:2 (1:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 21.11.2015, 14:30MONACObet liga

Domáci v závere dokázali vyrovnať a body si teda oba celky rozdelia. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok víkendu. (16:44:08)

90

90
    Nitra dala gól!

Domáci futbalisti vyrovnávajú v poslednej minúte tohto zápasu! O deľbu bodov sa definitívne postaral HENRICH BENČÍK.

82
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Igor Kotora, prichádza Matúš Kuník.

82
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Matúš Paukner, prichádza Andrej Fábry.

81
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Patrik Abrahám, prichádza Michal Páleník.

80
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Miroslav Gregáň, prichádza Patrik Blahút.

72
    Pohronie dalo gól!

Hráčom Pohronia to ale zjavne absolútne nevadíl, pretože aj v oslabení o jedného muža skórujú a ujímajú sa vedenia! Postaral sa o to PATRIK ABRAHÁM.

70
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Adam Dunda, prichádza Filip Balaj.

62
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Ján Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

58
    Žltú kartu dostáva Ján Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

56
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Lukáš Garaj, prichádza Marek Zuziak.

56
    Máme za sebou prvú desaťminútovku druhého polčasu a skóre sa stále nemení. Na svetelnej tabuli je stav 1:1.

53
    Žltú kartu dostáva Marián Kolmokov (FC Nitra).

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas je minulosťou. Videli sme v ňom dva presné zásahy, ktoré si oba celky rovnomerne rozdelili.

45
    Prvý polčas sa skončil.

40
    Pred nami je posledná päťminútovka riadnej hracej doby tohto polčasu. Skóre je stále vyrovnané a duel sa od 28. minúty hrá v podstate od začiatku.

28

Je vyrovnané! Domáci futbalisti prekonali gólmana Placha a stav stretnutia je po necelej polhodine 1:1. Gólovo sa presadil ADAM MORONG.