Trnava B – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava U21 2:3 (kon.) | Senec – Borčice 3:5 (kon.)
Šaľa – Dunajská Lužná 0:2 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 2:0 (kon.)
R. Sobota – Teplička n. Váhom 2:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Poprad 0:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 2:2 (kon.)
FC Nitra
2:2 (1:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 21.11.2015, 14:30MONACObet liga

Domáci v závere dokázali vyrovnať a body si teda oba celky rozdelia. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok víkendu. (16:44:08)

90

90
    Nitra dala gól!

Domáci futbalisti vyrovnávajú v poslednej minúte tohto zápasu! O deľbu bodov sa definitívne postaral HENRICH BENČÍK.

82
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Igor Kotora, prichádza Matúš Kuník.

82
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Matúš Paukner, prichádza Andrej Fábry.

81
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Patrik Abrahám, prichádza Michal Páleník.

80
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Miroslav Gregáň, prichádza Patrik Blahút.

72
    Pohronie dalo gól!

Hráčom Pohronia to ale zjavne absolútne nevadíl, pretože aj v oslabení o jedného muža skórujú a ujímajú sa vedenia! Postaral sa o to PATRIK ABRAHÁM.

70
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Adam Dunda, prichádza Filip Balaj.

62
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Ján Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

58
    Žltú kartu dostáva Ján Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

56
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Lukáš Garaj, prichádza Marek Zuziak.

56
    Máme za sebou prvú desaťminútovku druhého polčasu a skóre sa stále nemení. Na svetelnej tabuli je stav 1:1.

53
    Žltú kartu dostáva Marián Kolmokov (FC Nitra).

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas je minulosťou. Videli sme v ňom dva presné zásahy, ktoré si oba celky rovnomerne rozdelili.

45
    Prvý polčas sa skončil.

40
    Pred nami je posledná päťminútovka riadnej hracej doby tohto polčasu. Skóre je stále vyrovnané a duel sa od 28. minúty hrá v podstate od začiatku.

28

Je vyrovnané! Domáci futbalisti prekonali gólmana Placha a stav stretnutia je po necelej polhodine 1:1. Gólovo sa presadil ADAM MORONG.

23
    Pod Zoborom teda po polovici prvého polčasu vyhrávajú hosťujúci futbalisti, ktorí by prípadným triumfo v poslednom kole jesennej časti iba potvrdili svoju formu a prvú priečku tabuľky.

18

Hosťom sa to podarilo a ujímajú sa vedenia v tomto zápase! Na otvárací presný zásah potrebovali futbalisti Pohronia iba necelé dve desaťminútovky. Do štatistík sa ako úspešný strelec zapísal MIROSLAV GREGÁŇ.

10
    Prvá desaťminútovka stretnutia je za nami, ale na presný zásah stále iba čakáme. V pozícii favorita sú hostia, ktorí sa určite pokúsia skóre otvoriť čo najskôr.

5
    Vážení čitatelia, ospravedlňte, prosím, technické problémy v Nitre. Na ich odstránení pracujeme. Ďakujeme za porozumenie.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

-10
    Úvodné zostavy:

FC Nitra: Stránský – Kolmokov, Paukner, Petráš, Morong, Šmehyl, Benčík (C), Dunda, Kotora, Charizopulos, Kostelný
    Náhradníci: Dovičovič, Galko, Ďurek, Balaj, Fábry, Dubeň, Kuník

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Plach – Hatok, Nosko, Greháň, Prikryl, Frimmel, Garaj, Abrahám, Paraj, Poliaček, Sojka (C)
    Náhradníci: Zuziak, Páleník, Ceplák, Blahút, Lehocký, Širáň, Packo

Rozhodca: Kráľovič – Mókoš, Štrbo.

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní posledného jesenného kola našej druhej najvyššej futbalovej súťaže. V rámci neho je na programe aj duel Nitry s Pohroním, z ktorého vám na našom webe prinesieme informácie o aktuálnom stave.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30.