Kobra – Klášterec nO 4:7 (kon.) | Klatovy – Litoměřice 2:6 (kon.) | Vsetín – Prostějov 7:3 (kon.)
Havířov – Uh.Brod 3:2 (kon.) | Most – Hvězda Praha 4:2 (kon.) | Ústí n/L – PZ Kladno 4:3 (kon.)
Karlovy Vary B – Letňany 4:5 (po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Neděle 22.11.2015, 10:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 13. kolo

Třetí třetina byla gólově v režii domácích, kteří si zapsali tři přesné zásahy a naopak žádnou radost nedovolili Jestřábům. I díky hattricku Adama Tomana se dnes Vsetín raduje z výhry 7:3.
    Ze vsetínského Lapače přeji krásnou neděli. (12:37:20)

59:39
    Vsetínští nepolevují ani v posledních vteřinách již vyhraného zápasu, puky nahazují a doráží na Jakuba Strašáka.

58:41
    Janošek z bezprostřední blízkosti hostujícího muže v masce vyslal dělovku mezi jeho betony, ty ovšem Strašák zaklapl včas.

57:13
    Tibor Hujsa obehrál vsetínskou obranu a dostal se sám před brakáře, střela k levé tyči ale Stojarovi nedělala problém.

56:10
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Prostějovu se ale nepovedlo si kotouč pohlídat před Adamem Tomanem, který nejen hosty o kus pryže obral, ale přihrál volnému MIROSLAVU JANOŠKOVI, který z mezikruží propálil hostujícího gólmana nad vyrážečku. Asistence: Adam Toman.

55:57
    Prostějov se pomalu ale jistě dostává do útočného pásma.

54:40
    Hujsa byl na cestě do mezikruží, po cestě ale ztratil stabilitu a kotouče se ujímají domácí.

53:33
    Přesilovku ranou od modré do pravého horního rohu využívá ZBYNĚK ŽABČÍK. Asistence: Ondřej Grygar

51:50
    Luděk Kuncek (PRO) dostává menší trest za podražení.

51:10
    Vsetínští se před hostující brankou opravdu zabydleli a přineslo to tížené ovoce. ADAM TOMAN kompletuje hattrick střelou do dolního levého rohu. Asistence: Ondřej Tydlačka, Miroslav Janošek.

51:01
    Janoškovu střelu z mezikruží vytěsnili z brankoviště hostující obránci.

49:49
    Stojar nyní výborně zakročil proti dělovce Maška od modré.

48:55
    Domácí v plném počtu. Hostům se přesilovka moc nevyvedla, v útočné třetině moc času nepobývali.

47:44
    Tydlačka s Tomanem se přes prostějovskou obranu prodrali až ke gólmanovi, zakončit se nepovedlo ani jednomu z nich.

46:55
    Přesilová hra pro Jestřáby, 2 minuty nebude na ledě přítomen vsetínský kapitán Lukáš Kuchařík, kvůli faulu loktem.

46:02

46:01
    Strašák přerušil sérii střel ukrytím kotouče do lapačky.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 14. Janošek (Vašíček), 16. Tydlačka (Žabčík, Rýpar), 23. Toman (Tydlačka, Janošek), 31. Toman (Janošek), 52. Toman (Tydlačka, Janošek), 54. Žabčík (Grygar), 57. Janošek (Toman) – 1. Medek (Kuncek), 15. Krampol D. (Vystavěl, Kuncek), 23. Mašek (Hujsa)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bůbela) – Vašíček, Konopka, Svozílek, Rýpar, Žabčík, Vítek – Imeri, Janošek, Toman, Kuchařík, Grygar, Tydlačka
    LHK Jestřábi Prostějov: Strašák (Zapletal) – Krampol J., Křesala, Liška, Tománek, Štěrba – Medek, Kuncek, Konečný, Hujsa, Mašek, Vystavěl, Willert, Krampol D.

Rozhodčí: Volf – Novák, Kučera