K. Vary – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 0:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 24.11.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 22. kolo

Konec zápasu. (20:09:03)

59:49
    Pardubice vyhazují a je jasné, že dnes bez problémů vyhrají 3:0.

59:37
    A Dukla si vypracoval mírný tlak, ve kterém se provinil faulu Mert a je rovněž vyloučen za faul kolenem.

58:56
    A je tu ještě poslední možnost pro Duklu, jak alespoň dát čestný gól. Matýs je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

58:01
    Dukla hraje v plném počtu.

57:40
    Pardubice mačkají svého soupeře a Dukla se zatím úspěšně brání.

56:07
    A Jihlava měla ve svém oslabení možnost zkorigovat skóre! Dukla jela v přečíslení 2 na 1 a na konci akce byl Berka, který pouze trefil připraveného Kloučka!

55:11
    Ofsajd Pardubic a Dukla hraje v plném počtu.

53:55
    Oščádal měl dokonce možnost ve svém vlastním oslabení.Jeho ránu stačili obránci Pardubic ztečovat do ochranné sítě.

53:37
    Ránu z pravého kruhu chytá bezpečně Šťastný.

53:01
    Může se pokračovat. Dukla bude hrát ve třech mužích na ledech.

53:01
    Nyní se chvíli nehraje z důvodu diskutování trenérů s rozhodčím.

53:01
    Tomáš Mejzlík nyní nepříjemně atakoval hostujícího hráče kolenem a dostává 5 + do konce utkání za faul kolenem.

52:41
    A další přesilovka pro Dynamo. Mareš podrazil soupeře a jede si po právu odsedět svůj trest.

52:01

51:11
    Dynamu se nedaří dostat do útočného pásma na delší dobu, kde by se usadila. Dukla hraje v rohu kluziště v pardubickém pásmu.

50:27
    Dukla se osvobozuje a ihned jede vystřídat.

50:01
    Hosté si zahrají přesilovou hru. David Čermák v souboji fauloval protivníka a jede si odsedět dvě minuty.