Buffalo – St. Louis 1:2 (kon.) | NY Rangers – Nashville 3:0 (kon.) | Washington – Edmonton 1:0 (kon.)
Florida – Los Angeles 1:3 (kon.) | Toronto – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | Philadelphia – Carolina 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Colorado 1:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
Carolina Hurricanes
Úterý 24.11.2015, 02:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

60:11
    Unikátní možnost pro domácí. Rask (CAR) dostává dvě minuty za držení a Flyers budou hrát přesilovku 4 na 3.

40:50
    Jen co končí jedna přesilovka, začne jiná. Po sekání Girouxe (PHI) si ji zahrají hosté.

38:44
    Giroux byl však faulován. Dvěma minutami za sekání je potrestán Versteeg (CAR).

38:06
    Vylučovat se ale bude za předchozí sekání Bellemara (PHI).

33:44
    Přesilovku si tentokrát zahrají Canes. Dvě minuty za hákování dostává Schultz (PHI).

29:59
    Uvidíme další přesilovku. Faulk (CAR) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

25:42
    První přesilovka zápasu pro Flyers. Jordan Staal (CAR) sekl po Girouxovi a dostává dvě minuty.

22:56
    Menší trest za hákovaní dostává Manning (PHI).

17:06
    Schenn jel sám na bránu a byl zahákován. Následovat bude trestné střílení.

12:36
    Budeme svědky první přesilovky. Za nedovolené bránění míří na trestnou Simmonds (PHI).

10:44
    Hodně těžko určit, který z borců tuhle "výměnu názorů" vyhrál. Jasné ale je, že jak Malone (CAR), tak Bellemare (PHI) si posedí pět minut na trestné lavici. Nutno také dodat, že právě Malone poslal před chvílí Gagnera do kabin s krvavým zraněním.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 31. B. Schenn (Voráček, Giroux), 36. Giroux (Couturier), 61. Gostisbehere (Giroux, Voráček) – 48. Rask (Liles, Faulk), 57. Pesce (Hainsey)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Gudas, Del Zotto – L. Schenn, Schultz – Gostisbehere, Manning – Raffl, Giroux (C), B. Schenn – Read, Couturier, Simmonds (A) – Leier, Laughton, Gagner – VandeVelde, Bellemare, Voráček.
    Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Faulk (A), Hainsey – Pesce, Liles – Slavin, Hanifin – Lindholm, E. Staal (C), Rask – Nordström, J. Staal (A), Nestrašil – Skinner, Nash, Versteeg – Gerve, McClement, Malone.

Rozhodčí: O'Halloran, Pollock – Alphonso, Cormier