Vsetín – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 7:2 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | SK Karviná – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 4:3 (po pr.)
HC Frýdek-Místek
7:2 (3:1, 3:0, 1:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 25.11.2015, 18:00 • Hala Polárka • 2. liga skupina Východ • 22. kolo

Frýdek-Místek už si závěrečnou třetinu pohlídal a zvítězil s přehledem 7:2. Vít Christov dnes zaznamenal hattrick. Nyní už všichni zdejší fanoušci čekají na tradiční děkovačku. (20:07:19)

59:33
    Chmielewski se ještě dostal před bránu a snažil se přihrávat svému spoluhráči, ten ale puk nezpracoval.

59:00
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:37
    Diváci se baví, Polárkou běží mexická vlna!

58:00
    Franek pálil z mezikruží, branku ale úplně minul.

57:42
    Zakázané uvolnění hostů vrací hru zpět před Šurého.

56:54
    Chmielewski přihrál úplně volnému Samiecovi, jeho střelu ale Šurý vychytal.

55:55
    Káňa byl ve slibné šanci v mezikruží, v rozhodující chvíli ale promáchl.

55:19
    Frýdek-Místek už má hru plně pod kontrolou.

54:57

54:12
    Domácí dominují i ve vlastním oslabení, daleko častěji ohrožují branku soupeře.

52:57
    Kvapil si odsedí dvě minuty za sekání.

52:27
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Domácí také využívají přesilovku! Luka přihrál VÍTU CHRISTOVOVI a ten přesnou ranou z první završuje svůj dnešní hattrick!

51:50
    Ivan si teď odsedí dvě minuty za podražení, přesilovku si tak zahrají i domácí.

51:30
    Franek střílel z levého kruhu, puk však letěl pouze nad brankovou konstrukci.

50:31
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Tak tohle byla velmi rychle využitá přesilovka! Z nenápadné střely RADOSLAVA SMETANY od modré zapadl puk až za záda Hlaváče.

50:23
    Ivan se dostal až před bránu, v zakončení mu ale nedovoleným způsobem zabránil Jeník, který si teď odsedí dvě minuty za hákování.

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 1. Christov (Kowalczyk, Káňa), 1. Klimša (Piecha, Samiec), 14. Dresler (Piecha, Roman), 23. Chmielewski (TS), 31. Franek (Chmielewski, Kovařčík), 36. Christov (Luka, Roman), 53. Christov (Luka, Hlaváč) – 17. Průdek (TS), 51. Smetana (Průdek, Zháňal)

HC Frýdek-Místek: Hlaváč (Daneček) – Dresler, Jeník, Krutil, Kowalczyk (C), Samiec, Roman Adámek, Kvapil Polák – Franek, Piecha, Klimša (A), Schwarz, Káňa, Cienciala, Chmielewski, Kovařčík, Luka, Jaroš, Christov
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Bača) – Směřička, Miklík, Svoboda, Dittrich, Vlček, Zítka, Běhal – Bolfík, Červenka (A), Vachutka, Flora, Tobola, Zháňal (A), Nováček, Školoud, Uhlík, Smetana, Průdek, Ivan (C)

Rozhodčí: Fiala – Bojda, Mikler