Dallas – Ottawa 4:7 (kon.) | Anaheim – Calgary 5:3 (kon.)
Středa 25.11.2015, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL
    Tohle bylo divoké! Sens vítězí 7:4 nad Stars, příští zastávkou je Colorado.

Aleš Hemský (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:28
    Milan Michálek (OTT) 1+0, 1 střela, čas na ledě 17:07 (05:21:53)

1. Jean-Gabriel Pageau (OTT) 2+1
    2. Mark Stone (OTT) 1+2
    3. Jamie Benn (DAL) 2+1

Skončil zápas plný branek s divokou třetí třetinou, ve které oba týmy třikrát skórovaly. Šťastnější jsou nakonec hosté z Ottawy, kteří díky vysoké produktivitě vezou velice cenné dva body z ledu silného Dallasu. Stars tak po dvou prohrách s Torontem podlehli týmu z Ontaria i potřetí, tentokrát nestačili na ottawské Senátory 4:7. Tři body si i přes prohru připsal kapitán Jamie Benn, na druhé straně se stejným počinem blýskli Stone s Pageauem.

58:40
    Obrovskou šanci ke vstřelení branky měl nováček Shane Prince, ale nepřehodil zblízka Niemiho.
    HOFFMAN - 4:7

58:08
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Po velké šanci Benna odpálil puk přes celé hřiště MIKE HOFFMAN tak přesně, že doputoval až do odkryté klece Dallasu, který hrál už v šesti bez Niemiho.
    Bez asistence.

57:50
    Neuvěřitelný zákrok Craiga Andersona! Brankář Ottawy teď fantastickým zákrokem okradl Benna o hattrick.
    Jamie BENN - 4:6

56:48
    Dallas právě vstřelil branku!
    První formace Stars se opět prosazuje! Patrick Sharp se protáhl s pukem až před Andersona, akci ale zakončit nedokázal. Puk se nicméně odrazil k JAMIEMU BENNOVI, který ho dorazil do sítě a sbírá tak dál body i přes nepříznivý průběh zápasu.
    Asistence: Patrick Sharp.

56:37
    Ofsajd domácích.

54:58
    Hemský obešel Cowena, jeho střelecký pokus byl ale zblokovaný.

54:25
    I Niemi si připisuje úspěšný zákrok proti střele Neila.

53:51
    Craig Anderson přerušuje hru, která se v posledních minutách přece jen uklidnila.

53:14
    Senators vyhazují na zakázané uvolnění.

52:38
    Stars se snaží soupeře zatlačit, ten ale hraje teď v obraně efektivně a nepouští domácí tým do větších šancí.
    PAGEAU - 3:6

Michal Muška

Branky a nahrávky: 28. Sharp (Eakin, Klingberg), 47. Jamie Benn (Jordie Benn), 49. Seguin (Jamie Benn), 57. Jamie Benn (Sharp) – 8. Ryan, 19. Michálek (Pageau, Stone), 33. Stone, 38. Hoffman (Stone, Karlsson), 44. Pageau (Lazar), 51. Pageau (Chiasson), 59. Hoffman

Dallas Stars: Niemi (33.-42. Lehtonen) – Goligoski, Klingberg – Oduya, Jordie Benn – Jokipakka, Oleksiak – Jamie Benn, Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Eaves – Roussel, Eakin, Ničuškin – Sceviour, Fiddler, Hemský. Trenér: Lindy Ruff.
    Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Methot, Karlsson – Cowen, Ceci – Borowiecki, Wideman – Hoffman, Turris, Ryan – Prince, Zibanejad, Stone – Michálek, Pageau, Chiasson – Lazar, Smith, Neil. Trenér: Dave Cameron.

Rozhodčí: Peel, Watson – Henderson, Gawryletz.