Olomouc – Jihlava 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 4:1 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Třinec – K. Vary 4:0 (kon.)
Mountfield HK
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Piráti Chomutov
Pátek 27.11.2015, 17:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • DHL Extraliga juniorů • 23. kolo

56:26
    Severočechům ještě svítá malá naděje! Aleš Krátoška je vyloučen za sekání a Piráti si tak zahrají přesilovou hru.

50:53
    Na trestnou lavici usedá Petr Macháček, dvě minuty za sekání. Následuje přesilovka Hradce.

47:29
    Hronek vyloučen na dvě minuty za krosček. Přesilovka Chomutova.

39:07
    Mountfield bude mít šestapadesát vteřin dvojnásobnou výhodu. Na trestnou lavici usedá Petr Macháček za podražení.

38:03
    Hradec si zahraje přesilovou hru. Za hákování je vyloučen Wágner.

32:36
    Piráti budou mít přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen domácí Matějček za krosček.

24:12
    Trest obdrží brankář Chomutova Lukeš, který zahrál nebezpečně vysokou holí.

20:46
    Budeme svědky další přesilovky Mountfieldu. František Wágner je vyloučen na dvě minuty za hákování.

17:40
    Následně si střelec vyrovnávacího gólu odsedí dvouminutový trest za sevření puku. Šance pro Lvi jít znovu do vedení.

11:50
    Přesilovku si vyzkouší také hosté. Na lavici hanby odchází Nicolas Bureš za nedovolené bránění.

07:59
    Uvidíme první přesilovou hru, zahrají si ji Hradečtí. Na trestnou lavici usedá Filip Doležal za podražení.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 2. Malík (Hofman, Gančarčík), 22. Miškář (Krátoška, Bureš), 42. Hnik (Pilař, Piegl), 57. Hronek (Gančarčík) – 18. Wágner (Macháček)

Mountfield HK: Veselý (Bechný) – Kynčl, Lier, Bureš, Havránek, Hronek, Piegl, M. Matějček – Zahradník, Malík, Hnik, Miškář, Drašnar, Krátoška, Hofman, Chalupa, Orság, Gančarčík, Pilař "C". Trenér: Aleš Krátoška.
    Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Běhula, Páleník "C", Hierman, Cestr, Hlaváček, Lidák, Novák – Wágner, Krivošík, Dyrynk, Részegh, Tůma, Macháček, Adámek, Tupý, Kellerstein, Doležal, Strunz. Trenér: Robert Kaše.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Potůček