Havířov – Opava 3:2 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Liberec 2:0 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (1:2 po s.n.)
Chomutov – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Pardubice – Letňany 4:2 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 4:2 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 3:2 (2:1 po s.n.) | Slavia – Sparta 4:5 (po pr.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.)
Mountfield HK
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 27.11.2015, 15:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 23. kolo

10:02
    Hradec právě vstřelil branku!
    To jsou věci, ani ne za minutu navyšují Východočeši svůj náskok! Prchli ve dvou na jediného beka a protože Patrik Mašín pochyboval, že by jeho přihrávka prošla, puk prudce napálil na Žajdlíka. To bylo moc chytré, neboť brankář ho vyrazil jen před sebe a MARTIN HEJNA se zblízka nemýlil. Střílí tak svůj první letošní gól po vleklém zranění – 2:0! Asistence: Patrik Mašín.

09:13
    Mountfield je posledních pět minut lepším týmem a rychlým gólem deset sekund po vhazování se ujímá vedení! Filip Jirásek posunul puk na modrou čáru Radimu Šaldovi, který se do něj parádně opřel. Do jeho trajektorie ještě sáhl FILIP MONÍK a gólman Žajdlík byl bez šance zareagovat – 1:0! Asistence: Radim Šalda, Filip Jirásek.