PSG – Troyes 4:1 (kon.) | Angers – Lille 2:0 (kon.) | Nantes – Bastia 0:0 (kon.)
GFC Ajaccio – Lorient 1:1 (kon.) | Remeš – Rennes 2:2 (kon.) | Toulouse – Nice 2:0 (kon.)
Stade de Reims
2:2 (0:1)
Stade Rennes
Sobota 28.11.2015, 20:00 • Stade Auguste Delaune • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (22:49:43)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 8:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:17.

Utkání, které bylo pastvou pro oči nejednoho fanouška je u konce! Ve druhé půli nejprve vyrovnal v 59. minutě Mandi, který využil fatální chyby hostí při ofsajdové pasti a poté zacílil přesně. O osm minut později naklonil jazýček na vahách tohoto zápasu na stranu domácích de Préville, který se uvolnil na levé straně a poté zamířil přesně pod břevno. Obzvlášť druhá branka byla o to cennější, neboť již předtím byl vyloučen po druhé žluté záložník Kankava, Hosté však nesložili zbraně a dokázali vyrovnat, když si na centr po zemi z pravé strany naběhl v 81. minutě Grosicki a ne příliš povedenou střelou prostřelil brankáře Agassu, a uzavřel tak dnešní utkání na konečných 2:2.

90+4

90+4
    Hosté jsou nyní u balonu a čekají pouze na závěrečný hvizd.

90+3
    Domácí však mohli i tak rozhodnout o svojí výhře! Po centru z levé strany se k hlavičce zcela osamocen dostal na zadní tyči Peuget, který však nepochopitelně poslal míč vysoko nad branku!

90+3
    Ten se Devauxovi vůbec nevydařil, hosté míří do proti útoku.

90+2
    Následoval faul hostujícího celku, domácí budou zahrávat volný přímý kop z poloviny hřiště.

90+1
    Fortes se tlačil do zakončení po akci na pravé straně, jeho následující rána byla však hodně nepřesná.

90
    Budou se nastavovat 4 minuty nad rámec hrací doby!

88
    Devaux ve středu hřiště stáhl k zemi unikajícího Andrého a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
    87. Sio branku domácího celku je těsně netrefil!

87
    Obrovská šance také na druhé straně! Sio se po přihrávce a následné chybě v obraně Reims napřáhl k ráně, která jen těsně minula levou tyč domácí branky!

86
    Siebatcheu mířil za dlouhým nákopem, který nakonec dostihl, ale jeho pokus směroval pouze vedle levé tyče!

85
    Fernandes fauloval ve středu hřiště, za svůj zákrok vidí žlutou kartu a domácí budou rozehrávat.

83
    Domácí jsou po inkasované brance aktivnější, nicméně do žádné větší příležitosti se zatím nedostali.

82
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází N'Gog, kterého nahrazuje Siebatcheau.
    81. Kamil GROSICKI - 2:2

81
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Jako bych to přivolal! Hosté zcela zaslouženě vyrovnávají! Více než poloviční podíl na brance má Dembélé, který přesprintoval svého strážce a poté téměř z postranní čáry našel ve vápně přesně naběhnutého KAMILA GROSICKIHO, kterému se sice rána nepovedla, ale jeho pokus zamířil přesně do protipohybu brankáře Agassy – 2:2!

Daniel Kinc

Branky: 59. Mandi (Diego), 67. de Préville (Oniangué) – 44. Boga (Grosicki), 81. Grosicki (Dembèlé)

Karty:   30. de Préville (REI), 35. Kankava (REI), 65. Signorino (REI), 88. Devaux (REI) – 27. Sylla (REN), 61. Moreira (REN), 66. Sio (REN), 85. Fernandes (REN)   64. Kankava (REI)

Stade de Reims: Agassa – H. Traoré, Mandi (C), Weber, Signorino – Oniangué, Kankava, Devaux – de Préville (78. Peuget), N'Gog (82. Siebatcheu), Diego (63. Fortes).
    Náhradníci: Placide – Fofana, Fortes, Tacalfred, Peuget, Mfulu, Siebatcheu.

Stade Rennes: Costil – Moreira, Mexer, Armand (C), M'Bengue – Fernandes, Sylla (46. Quintero) – Grosicki, André, Henrique (71. Dembèlé) – Boga (62. Sio).
    Náhradníci: Sorin – Zeffane, Danzé, Mendes, Quintero, Sio, Dembèlé.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Saint Cricq Lompre, Jeanne