Barcelona – Real Sociedad 4:0 (kon.) | Atlético – Espanyol 1:0 (kon.) | Malaga – Granada 2:2 (kon.)
Las Palmas – La Coruňa 0:2 (kon.) | Celta Vigo – Gijón 2:1 (kon.)
Malaga CF
2:2 (1:0)
Granada CF
Sobota 28.11.2015, 20:30Španělská LaLiga • 13. kolo

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:22:29)

Druhý poločas byl hodně divoký! Hlavní arbitr rozdal hned sedm žlutých karet a jednu červenou. Ta přišla v 53. minutě, když jí po druhé žluté obdržel Tissone. Ačkoliv následně i v oslabení Málaga zvýšila své vedení, tak se Granada nezvala a předvedla výborný pětiminutovku, ve které vstřelila dva góly. V závěru se hosté tlačili za obratem, ale na to už nezbyl čas.

90+4

90+4
    Pravděpodobně poslední střela dnešního střetnutí. Postaral se o ní Sucess, který našel jen číhajícího Kameniho.

90+2
    Ani Rochina se trestu v podobě žluté neobejde. Jeho skluz proti Fornalsovi byl potrestán žlutou kartou.

90+1
    Nastavují se celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    V závěru dostává žlutou také Foulquier, jenž ostrým hitem poslal k zemi Péreze.

88
    Naštěstí pro Málagu šla střela Penarandy mimo. Domácí tak budou mít alespoň pár vteřin na zklídnění.

87
    Hra se obrátila o 360 stupňů. V této chvíli se domácí bojí i o bod, protože Granada chce evidentně víc a snaží se přesilovku využít.
    86. Rubén ROCHINA - 2:2

86
    Granada právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Neuběhly ani čtyři minuty a hosté přidávají vyrovnávací branku. Defenzíva domácích nedokázala pohlídat RUBÉNA ROCHINU, který stejně jako jeho spoluhráč zužitkoval centr k hlavičce a Kameni byl opět krátký.

85
    Do konce zbývá jen pár minut. Málaga dokázala na chvíli přesunout hru k protější straně, ale Carlos míč velmi rychle ztratil.

84
    Střídaní na straně domácích. Zahraje si Cruz, který vystřídá odstupujícího Charlese.

83
    Tak tohle bude ještě hodně zajímavý závěr dnešního střetnutí. Hosté útočí a Málaga je pod tlakem. Nutno připomenout, že má o muže méně.
    82. Youssef El Arabi - 2:1

82
    Přeci jen se hosté dočkali a přichází snížení. YOUSE EL ARABI si naběhl do pokutového území na centr Foulqiera, který ho našel přesným centrem. Prvně zmiňovaný následnou hlavičkou nedal brankaři sebemenší šanci.

80
    Rico odcentroval do vápna s cílem najít hlavičku Penarandy. Neúspěšně a Granada se musí oěpt vracet, protože domácí útočí.

78
    Naopak Málaga hraje velmi dobře. Nesnaží se hrát pouze defenzivně, ale pokud se dostane k balónu snaží se ho vyvést k protější brance.

77
    V této pasáži se hraje sice převážně na polovině Málagy, avšak hosté jsou v útoku hodně nevýrazní a nepřesní.

Martin Doležal

Branky: 45. Charles (Miguel Torres), 58. Fornals – 82. El Arabi (Foulquier), 86. Rochina (Biraghi)

Karty:   38. Tissone (MLG), 51. Rosales (MLG) – 27. Lombán (GRN), 57. Miguel Lopes (GRN), 65. R. Ibáñez (GRN), 75. J. Márquez (GRN), 89. Foulquier (GRN), 90+2. Rochina (GRN)   53. Tissone (MLG)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:19.
    Malaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Weligton, Miguel Torres – Recio, Tissone – N. Amrabat (74. Añor), Duda (54. Fornals), J. P. Carlos – Charles (84. Santa Cruz).
    Náhradníci: Ochoa – Albentosa, Añor, Fornals, Boka, Ontiveros, Santa Cruz.

Granada CF: Andrés Fernández – Miguel Lopes, Babin, Lombán, Biraghi – F. Rico, Agbo (54. Rochina) – R. Ibáñez (71. El Arabi), J. Márquez, Success – Peñaranda.
    Náhradníci: Kelava – El Arabi, Foulquier, M. Dória, N. F. López, Rochina, S. Ruiz.