Philadelphia – Nashville 3:2 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 1:3 (kon.) | Anaheim – Chicago 2:3 (po pr.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Carolina 4:1 (kon.) | New Jersey – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.)
Columbus – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Detroit – Edmonton 4:3 (po pr.) | Florida – NY Islanders 3:2 (5:4 po s.n.)
Dallas – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Arizona – Calgary 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Philadelphia 0:3 (kon.)
Arizona Coyotes
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Calgary Flames
Sobota 28.11.2015, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Dnes jsme měli možnost sledovat vyrovnané a opatrné utkání mezi domácí Arizonou a hosty z Calgary, jenž nakonec vyznělo lépe pro Kojoty, kteří zásluhou vítězné branky Ekmana-Larssona v prodloužení berou dva body za výhru. Flames sice byli v dnešním zápase střelecky aktivnější (26-20), Smithe v brance Arizony však překonali pouze jednou a tak si na své konto připisují pouze bod. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji Vám za přízeň. (05:52:53)

Arizona právě vstřelila branku!
    Nakonec se přece jen rozhodlo v prodloužení a Flames poprvé v této situaci prohrávají! Unavená trojice hostů nedokázala zareagovat na pohyb OLIVERA EKMANA-LARSSONA, který si sjel na přihrávku Brada Richardsona a rozhodl zápas.
    Asistence: Brad Richardson, Max Domi.

63:45
    Dobrý zákrok předvedl Rämö proti střele Richardsona.

63:25
    Mikkel Boedker nabral rychlost ve středním pásmu, při střele mu ale puk sjel a Rämö přerušuje hru.

62:37
    Až před Smithe si vybruslil Brodie, nedokázal však zakončit přesně, krátce poté nevyužil obrovskou šanci ani Gaudreau.

62:20
    Trojice hostů teď kombinuje v útočném pásmu, už však s pukem vyjela ven.

61:38
    Po skvělém obranném zákroku Murphyho ujíždělí dva domácí hokejisté na jednoho bránícího, nedokázali si však přesně přihrát.

60:59
    Nebezpečnou střelu Gaudreaua vyráží Smith nad branku.

60:35
    Rieder s pukem vyjel z útočné třetiny a novou akci zakládají poprvé v prodloužení hosté.

60:10
    Coyotes vyhráli buly a jsou tak jako první "na tahu".

60:01

Ve třetí třetině branka nepadla a tak zápas musí rozhodnout až prodloužení, případně nájezdy. Nový formát prodloužení tři na tři hostům z Calgary vyhovuje, s bilancí 5-0 jsou nejlepším týmem soutěže v této situaci.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Michal Muška

Branky a nahrávky: 21. Hanzal (Rieder), 65. Ekman-Larsson (Richardson, Domi) – 37. Giordano (Gaudreau, Hudler)

Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Ekman-Larsson, Stone – Dahlbeck, Michálek – Grossmann, Murphy – Rieder, Hanzal, Boedker – Domi, Jeffrey, Duclair – Richardson, Vermette, Martinook – Chipchura, Gordon, Cunningham. Trenér: Dave Tippett.
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie – Russell, Hamilton – Engelland, Wideman – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bennett, Backlund, Frolík – Colborne, Stajan, Jones – Ferland, Granlund, Jooris. Trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: Chmielewski, Walsh – Murchison, Cameron.