Omsk – Dynamo Moskva 3:2 (2:1 po s.n.) | Barys – Viťaz 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Záhřeb 0:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – HC Slovan 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:3 (kon.) | Jokerit – Kazaň 2:1 (kon.)
Riga – Toljatti 2:0 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
HC Slovan Bratislava
Neděle 29.11.2015, 12:30 • Arena Jugra • KHL

Je to tak, svěřenci Miloše Říhy slaví šestou výhru v řadě, naopak Jugra popáté za sebou odchází z ledu poražena. O vítězství Slovanu rozhodl necelých jedenáct minut před koncem Dávid Skokan, pojišťovací trefu do prázdné branky přidal Michel Miklík. Z mé strany je to protentokrát vše, příště na počtenou! (14:45:50)

59:21
    Zdá se, že je hotovo. Domácí už ani příliš netlačí na pilu a Slovan dohrává tento zápas s pukem na hokejkách.
    Michel MIKLÍK - 1:3

58:57
    Slovan právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, celek ze slovenské metropole zvítězí pošesté v řadě! Kašparovo vyhození z vlastní třetiny tečoval na modré čáře MICHEL MIKLÍK a šikovně usměrnil puk do odkryté domácí svatyně! Asistence: Lukáš Kašpar,

58:20
    Jugra si vybrala oddechový čas a Gelašvili zůstal na střídačce – domácí to zkouší v šesti!

57:27
    Domácí se vzápětí vrátili do pásma a vytěžili z toho tvrdou ránu Želdakova od modré, která ale proti skvěle chytajícímu Garnettovi nemohla mít naději na úspěch.

57:03
    To samé se teď podařilo Mihalikovi, oba týmy nyní střídají.

55:59
    Tvrdý projektil z hole Ugolnikova úspěch neslavil, svěřenci Miloše Říhy poté vyšťourali kotouč až do středního pásma.

55:08
    Kalašnikov vyhodil kotouč pouze do středního pásma, Slovanu narostla křídla a hráči v modrých dresech si s tím vůbec nevědí rady.

54:04
    Svěřenci Miloše Říhy se bez problémů brání a nepouštějí Jugru do šancí. Čas na vstřelení vyrovnávacího gólu se domácím neúprosně krátí.

53:05
    Rok Tičar dostal ideální přihrávku do mezikruží, ale Želdakov mu obětavě padl do rány.

51:42
    Jugra po inkasovaném gólu ožila. Domácí mají na vyrovnání už jen zhruba osm minut!

50:58
    Milan Bartovič vyjel do rychlé protiakce, ale do zakončení se neprotlačil.

49:41
    Belasí teď mohou líbat brusle Michaelu Garnettovi, který nepustil za svá záda ani jeden z nebezpečných pokusů Jugry z bezprostřední blízkosti!
    Dávid SKOKAN - 1:2

49:04
    Slovan si bere zpět ztracené vedení! Hosté vyrazili do přečíslení dvou proti jednomu, které Lušňák a DÁVID SKOKAN vyřešili parádně – druhý jmenovaný vypálil nechytatelně pod břevno! Asistence: Patrik Lušňák.

48:28
    Varfolomejev našel pěknou přihrávkou na pravém křídle volného Chvostova, jehož pokus si však cestu za Garnettova záda nenašel.

47:44
    Na řadě je další komerční brejk, do Areny Jugra se vrátíme za pár okamžiků.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 40. Panov (Lapenkov) – 28. Nagy, 50. Skokan (Lušňák), 59. Miklík (Kašpar)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Fokin) – Kalašnikov, Želdakov, Antonov, Mamkin, Vasilčenko, Pogoryšnyj, Ugolnikov, Chvostov – Panov, Sitnikov, Bortnikov – Varfolomejev, Ivanov, Lapenkov – Buljanskij, Taratuchin, Medveděv – Ševčenko, Ankudinov, Beljajev.
    HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Višňovský, Sersen, Barker, Švarný, Valach, Mihalik, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy – Bartovič, Surový, Paré – Kašpar, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, Skokan.

Rozhodčí: Dejev, Safjulov – Golovljov, Šišlo