Omsk – Dynamo Moskva 3:2 (2:1 po s.n.) | Barys – Viťaz 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Záhřeb 0:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – HC Slovan 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:3 (kon.) | Jokerit – Kazaň 2:1 (kon.)

Michal Kempný (OMS) – 0+0, čas na ledě 27:51
    Martin Erat (OMS) – 0+0, čas na ledě 17:08 (14:42:19)

V samostatných nájezdech nakonec rozhodnul svou brankou Ilja Zubov, který se tak stal hráčem zápasu na domácí straně. Utkání končí nakonec lépe pro domácí.

Ilja ZUBOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avangard Omsk.
    Autorem vítězné branky je ILJA ZUBOV.

3. série
    2:1
    Vladimir Brjukvin se pokoušel Kostina vymíchat, ale ten jej vybruslil a nedovolil mu zakončit.

3. série
    2:1
    Ilja Zubov byl dalším domácím hráčem. Nyní se mu povedlo zakončit pod břevno a dát krásnou branku!

2. série
    1:1
    Maxim Pestuško zakončoval podobně a také neuspěl.

2. série
    1:1
    Za domácí se rozjel Lauta, který ale nenašel mezeru mezi betony.

1. série
    1:1
    Arťom Fjodorov si nádjerně vymíchal Kostina a vyrovnal!

1. série
    1:0
    Jurij Petrov se rozjel k prvnímu nájezd, který krásným bekhendem zakončil gólově!

Samostatné nájezdy začínají.

Do branky Omsku se nejspíše postaví místo Dominika Furcha Denis Kostin!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:56
    V závěru ještě pálil Višněvskij, ale ani jemu se nepovedlo prodloužení rozhodnout, a tak uvidíme nájezdy.

64:00
    Rozeběhla se závěrečná minuta prodloužení. Vypadá to, že dnešní střetnutí přecijen rozseknou nájezdy.

62:50
    Po nepřesné přihrávce Višněvskije do prostoru mezi kruhy, se do úniku dostal Popov, ale toho dokázali obránce dostihnout dříve, než se mu povedlo cokoliv udělat.

62:01
    K první střele se ovšem dostali hosté. Od modré čáry pálil na Furcha jeden z hráčů od modré čáry, ale branku se mu trefit nepovedlo.

61:22
    Avangard má ovšem po větší část hry puk na svých hokejkách a nepouští Dinamo do ničeho velkého. Uvidíme, jestli se jim pvoede skórovat.

David Panuška

Branky a nahrávky: 21. Paršin (Zubov), 31. Pěrežogin (Zubov, Širokov), rozh. náj. Zubov – 29. Osipov (Tereščenko), 50. Fjodorov (Cvetkov, Višněvskij)