Litvínov – K. Vary 1:4 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:0 (kon.) | Liberec – Zlín 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Chomutov 2:4 (kon.) | Sparta – Pardubice 3:0 (kon.) | Plzeň – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Sparta Praha
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 29.11.2015, 17:00 • O2 arena, Praha • Tipsport extraliga • 24. kolo

To je pro dnešek vše, příště znovu na shledanou. (19:30:33)

Nejlepší hráči utkání: Maxwell (PCE) a Lukáš (SPA).

Sparta poráží Pardubice 3:0, gólem se o to zasadili Polášek, Klimek a Čajkovský. Sparta byla lepší týmem, před rekordní návštěvou sezony excelovala především ve druhé třetině. I tak Dynamo drželo po 40 minutách hry hratelné skóre 0:1.

I když byla v závěrečné části znát mohutná snaha o srovnání, nezadařilo se. Pardubice nicméně potvrdily herní vzestup, a to i přes nepřízeň skóre.

Michal ČAJKOVSKÝ - 3:0

59:49
    Sparta právě vstřelila branku!
    Gólem do prázdné brány pečetí domácí tým zasloužené vítězství. Byl to MICHAL ČAJKOVSKÝ, kdo z obranné půle trefil do opuštěného terče. Bez asistence.

59:35
    Hosté i teď odvolávají brankáře.

59:17
    Sýkora nezvládl situaci, jestli měli Pardubičtí ještě minimální šanci na srovnání, teď i tyto vyhlídky mizí v dáli. Ofenzivní opora Pardubic dostává trest 2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Krvavým zraněním to odnesl domácí centr Pech.

59:08
    Oddechový čas pro hosty.

59:08
    Rolinek nahazoval puk do předbrankového prostoru, puk ale dokázal pokrýt odvážný Lukáš.

58:29
    Maxwell odvolán na střídačku, hosté to zkouší v šesti.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají 2 minuty, elitní formace Sparty zatím drží puk v útočném pásmu.

57:06
    Sýkora se v útočném pásmu k zakončení nedostal, Pražané vyváží puk do středního pásma.

56:30
    Teď navíc Dynamo zastavuje ofsajd.

55:38
    Poulíček se sice prodral do útočného pásma, vzápětí ale o puk přišel. Perníkářům už nezbývá mnoho času...

54:46
    Čajkovský napřáhl až ke stropu a vypálil golfovou ránu, tu ale velmi obětavě zblokoval obránce Štajnoch – parádní práce pardubického beka.

53:45
    Znovu skvělý Maxwell, poradil si jak s nebezpečnou střelou zprava, tak i s dorážkou. I přes 2 inkasované góly dnes patří tento Američan k nejlepším hráčům zápasu.

52:32
    Pěkná kombinace Sparty vyústila ve velkou šanci Čajkovského, domácí bek ale z mezikruží Maxwella nepřekonal.