Celta Vigo – Gijón 2:1 (kon.) | Getafe – Villarreal 2:0 (kon.) | Eibar – Real Madrid 0:2 (kon.)
Rayo Vallecano – Ath. Bilbao 0:3 (kon.) | Sevilla – Valencia 1:0 (kon.)
Getafe CF
2:0 (1:0)
Villarreal CF
Neděle 29.11.2015, 12:00Španělská LaLiga • 13. kolo

Dnešní utkání je u konce, v druhém poločase jsme viděli ještě jednu branku, postaral se o ní v jednapadesáté minutě Vázquez. Getafe možná mírně překvapilo, ale vítězí doma 2:0 a připisuje si velmi cenné tři body do tabulky. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou. (13:50:21)

90+4

90+3
    Getafe drží míč na svých kopačkách, dnes už se toho zřejmě více nestane.

90+2
    Ofsajdové pravidlo nyní zastavilo Villarreal. O vítězi je zřejmě rozhodnuto.

90+1
    Hráči Getafe drží míč na svých kopačkách a už nikam nespěchají.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Villarreal zahrával rohový kop, ale nedokázal z něj nic vytěžit.

88
    Ofsajdové pravidlo nyní stálo proti Getafe. Villarreal dostane jednu z posledních šancí na snížení.

86
    Bailly poslal soupeře k zemi, čímž si vysloužil žlutou kartu.

85
    Villarreal se dostal k vápnu soupeře, tam ale nevymyslel nic, z čeho by se dala ohrozit branka soupeře.

83
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Maciel Wanderson.

81
    Jeden z hostujících hráčů se na středu provinil faulem, míč pro Getafe.

80
    Suárez to vzal na sebe, ale vysoce přestřelil.

79
    Villarreal bude zahrávat standardní situaci z šestadvaceti metrů.

78
    Žlutou kartu dostává Mehdi Lacen (Getafe CF).

77
    Obrana Villarrealu dokázala míč odvrátit, následně jeden z domácích zakončil úplně mimo.

76
    Rohový kop si zkusí také Getafe.

74
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Álvaro Vázquez, přichází Emiliano Buendía.

74
    Centrovaný míč odvrátila pozorná obrana, Getafe následně odkoplo míč do zámezí, bude se střídat.