Chomutov – Letňany 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Sparta – Slavia 2:3 (kon.)
Ústí n/L – HC Litvínov 4:5 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:1 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 1:3 (kon.)
AZ Havířov
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 29.11.2015, 13:15 • K&K PNEU Aréna, Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 20. kolo

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (16:37:25)

Drama nakonec nepřišlo, domácí se na více než jednu branku nezmohli, a tak zní finální výsledek zápasu – 3:1 pro Vsetín.

56:32
    Hra se ale pro domácí nevyvíjí příznivě, kotouč se pohybuje spíše ve středním pásmu a už se zdá, že si hosté poslední minuty pohlídají.

50:06
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácím se přeci jen daří vsítit branku a možná nás tak čeká ještě dramatický konec. Přihrávku zpoza branky vyčíhal MICHAL JANEČEK, který u bližší tyčky puk už pouze posouval do odkryté klece.
    Asistence: Dariusz Damps.

48:38
    Klímek se prodral před branku, kde uviděl volný kotouč a dezorientovanou obranu domácích. Jeho střela z bezprostřední blízkosti branky však míří mimo, což si popravdě brankář Dufek nejspíš hodně oddechl.

46:25
    Vsetín právě vstřelil branku!
    ŠIMON JENÁČEK utvrzuje vedoucí pozici Vsetína a třetí vstřelenou brankou hostí nejspíš již rozhoduje o osudu tohoto zápasu.
    Asistence: Tomáš Ondračka, Peter Lobodowski.

43:38
    Damps se snažil o snížení brankového manka domácích, ale z levého kruhu trefil pouze rameno brankáře Chrásteckého. O zbytek se již postarala obrana hostí.

40:01

Další třetina začne přibližně v 15:09.

Druhá třetina změnu skóre zápasu nezměnila. Herně byli i nadále lepší hostující hokejisté ze Vsetína. Před námi je ještě posledních 20 minut hry – podaří se Havířovu obrat?

40:00

37:54
    Del Favero prohrál bruslařský souboj s protihráčem, a tak volný kotouč získávají hosté a žádná šance domácích se nekoná.

35:14

35:00
    Domácím přesilovka vůbec nevychází a při zakládání útočných akcí si hráči AZetu spíše překáží.

33:14
    Tomáš Ondračka (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

32:24
    Půček byl nyní velmi blízko vstřelené brance! Nadvakrát se snažil dorazit kotouč za takřka již ležícího brankáře Dufka, ale v obou případech vytasil svou vyrážečku gólman AZetu!

30:29

30:12
    Paťavova střela od modré byla tečována mimo.

David Motloch

Branky a nahrávky: 51. Janeček (Damps) – 12. Paťava, 17. Paťava (Jenáček, Ondračka), 47. Jenáček (Ondračka, Lobodowski)

AZ Havířov: Dufek (Šembera) – Čípera, Adámek, Grygar, Pavelek, Máca "A", Macurák – Přeček, Zíka, Bambula "C", Malysz, Damps, Janeček, Pindel, Del Favero, Potočný, Juhász
    VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Horák) – Mikulenčák, Ondračka "C", Andris, Paťava "A", Zetocha, Klímek, Cabák, Půček, Brodek, Paroušek, Rusler, Weintritt, Jenáček, Matiaško, Lobodowski, Pírek

Rozhodčí: Zbořil – Novotná, Doleček