Chomutov – Letňany 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Sparta – Slavia 2:3 (kon.)
Ústí n/L – HC Litvínov 4:5 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:1 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 1:3 (kon.)
HC Sparta Praha
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
HC Slavia Praha
Neděle 29.11.2015, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 20. kolo

Slávisté si připisují vítězství v prvním letošním derby mladších dorostenců. Postaral se o to zejména Damien Hradil, který vstřelil oba góly ve třetí části. (14:04:35)

60:00

59:47
    Sparta to zkouší v šesti!

59:10
    Domácí ještě za protesty dostávají dvouminutový trest.

59:10
    Slavia právě vstřelila branku!
    Sešívaní se dostávají do vedení pouhých padesát vteřin před koncem třetí třetiny! Obrovský závar, kdy u domácí branky bylo snad osm hráčů, dokázali hosté díky DAMIENU HRADILOVI využít ve vedoucí trefu! Bez asistence.

58:11
    Před Dusilem byl menší závar, během kterého se snažili domácí několikrát o zakončení. Ani jedno ale neprošlo až do sítě.

57:55
    Holý se vrátil do hry.

57:01
    Slávisté dvakrát za sebou vyhodili puk až za Škorpíka.

55:55
    Ondřej Holý (SLA) je potrestán za podražení.

55:42
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta necelých pět minut před koncem vyrovnává! MARTIN HUGO HAŠ se stahovačkou uvolnil a vypálil přesně k bližší tyči! Bez asistence.

55:04
    Vanišův pokus byl sražen nad branku.

54:48
    Hosté se znovu dostali do přečíslení, tentokrát Škorpík dobře zasáhl proti střele Klapky.

54:14
    Sparťané se celou minutu drželi v útočném pásmu, nakonec puk skončil v ochranné síti.

53:16
    Gluzman se natahoval po dorážce, na puk ale o kousek nedosáhl.

52:14
    Slávisté otáčejí průběh zápasu! DAMIEN HRADIL to v přečíslení dvou proti jednomu vzal na sebe a udělal dobře. Skvěle umístěnou střelou nad beton Škorpíka tak poslal sešívané do vedení! Asistence: Jiří Vaniš.

51:01
    Z první vypálil Haš, Dusil byl ale připraven a puk zastavil.

49:22
    Imlauf nemířil od modré přesně.

48:22
    Flídrova střela výrazně zpomalila, a tak měl Dusil lehkou práci.

48:10
    Sparťané dobře napadají sešívanou rozehrávku.

David Mencl

Branky a nahrávky: 15. Rubeš (Čermák), 56. Haš – 38. A. Klapka (Holý), 53. Hradil (Vaniš), 60. Hradil

HC Sparta Praha: Škorpík (Jones) – Bureš, Haš, Tůma, Havlín, Imlauf, Mysliveček, Kumpošt, Čermák, Pika, Gluzman, Vorobjev, Rubeš, Flídr, Vitouch, Dani, Arnošt, Čížek, Prymula, Čech
    HC Slavia Praha: Dusil (Pánek) – Střeštík, Macek, Kučera, Srdínko, Holý, Vojinovič, Kižlin, Hradil, Petrák, Havrda, Janča, Borek, Křenek, Zderadička, Štibingr, Vaniš, Všetečka, A. Klapka