FK Krasnodar – Rostov 2:1 (kon.) | Dynamo – Lok. Moskva 2:2 (kon.) | Kazaň – Spartak 2:2 (kon.)
FK Krasnodar
2:1 (0:0)
FK Rostov
Pondělí 30.11.2015, 17:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga • 17. kolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:15. (18:59:59)

Máme za sebou skutečně interesantní závěr zápasu, kdy během posledních minut padly hned tři branky a domácí slaví vcelku zasloužené vítězství, jelikož téměř celý zápas měli balón na kopačkách a snažili se něco na hrací ploše vymyslet. Hosté měli zároveň pořádnou porci smůly, kdy se během pár chvil nechal vyloučit důležitý stoper Terentěv, byla proti nim odpískána penalta a v úplném závěru zápasu dostali gól, na nějž už nešlo reagovat. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

90+4

90+4
    Rozhodčí nastavuje dále a hosté ještě zkouší útočit.

90+3
    Kangu ještě nahrazuje Igor Kirejev.
    90+3. Francisco WÁNDERSON - 2:1

90+3
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Tak to je závěr zápasu! V poslední minutě nastavení se perfektní ranou, která se odrazula od břevna, trefuje FRANCISCO WÁNDERSON.

90+2
    Kanga teď polehává a šetří čas.

90+1
    Centr na Labordeho v pohodě sebral Džanajev.

90
    Útočným faulem se prezentoval Ricardo Laborde. Domácí teď neví, co dělat. Nastavovat se budou tři minuty.
    89. Sardar AZMOUN - 1:1

89
    Rostov právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Rohový kop sice nebyl úspěšný, ale poté se ještě hosté dostali k centru ze strany, na nějž si naskočil střídající SERDAR AZMOUN a hlavou se nemýlil.

88
    Hosté útočí a vyzkouší si rohový kop.

87
    Velice nešťastné minuty pro Rostov. Nejprve vyloučení a následně možná trochu sporná penalta, kterou domácí proměnili. Ztráta se bude hostům jen těžko dohánět, ale pokusí se o to.
    86. Pavel MAMAJEV - 1:0

86
    K exekuci pokutového kopu se postavil PAVEL MAMAJEV a nedal Džanajevovi nejmenší šanci. Ten navíc netrefil ani stranu a skočil doleva, zatímco Mamajev zamířil na druhou stranu.