Trnava – Nové Zámky 4:3 (1:0 po s.n.) | Humenné – Pov. Bystrica 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:5 (kon.)
Bardejov – Detva 5:1 (kon.) | Senica – Topoľčany 2:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 9:3 (kon.)
HC Dukla Senica
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
HC Topoľčany
sk Středa 02.12.2015, 18:001. liga (SR)

Máme za sebou duel 24.kola medzi Senicou a Topoľčanmi. Hostia udreli už v 8. minúte, presný zásah si pripísal Jarab. Seničania sa síce snažili, ale úsoech to neprinieslo. Hostia napriek tomu, že v úvode druhej tretiny prišli o vylúčeného Haina, nepoddali sa a dotiahli zápas do víťazného konca.

S konštatovaním, že po tretinách 0:1, 1:2 a 1:1 si tri body odnášajú hostia sa s vami lúčim.
    Dovidenia. (20:18:06)

59:43
    V závere ešte hákovanie domácich.

57:32
    Saliji si ide po tretí raz sadnúť za podrazenie.

56:15
    Pavešic – napadnutie. Dostáva menší trest.

53:59
    Szalay – podrazenie.

52:25
    Hostia v plnom počte.

50:25
    Jarab dostáva menší trest za hákovanie. Šanca pre domácich voľačo spraviť so stavom.

50:00
    Do konca riadnej hracej doby ostáva 10 minút.

47:03
    Ďakšie vylúčenie Senice – Řezač – hákovanie.

46:14
    Topoľčany dali gól!
    Hostia využívajú presilovku a zvyšujú na 2:4. Hostí opäť upokojuje MICHAL KLUKA.
    Asistencie: Filip Nemček, Filip Šedivý

45:46
    Domáci kapitán si opäť ide sadnúť za podrazenie.

43:31
    Senica dala gól!
    Zápas sa nám dramatizuje. Na rozdiel jedného gólu znižuje PETR ŘEZAČ.

32:53
    Hostia sa dnes rozhodli, že si zo Záhoria odvezú tri body a Seničania nedokázali zatiaľ na ich hru nájsť nejaké riešenie. FILIP ŠEDIVÝ pridáva tretí gól čím upokojí hru hostí.
    Asistencie: Michal Kluka, Filip Nemček

29:18
    Hostia strhli vedenie na svoju stranu po pokuse FILIPA NEMČEKA. Podarí sa Seničanom odpovedať?
    Asistencie: Michal Kluka, Martin Pavlíček

22:33
    Je vyrovnané! Na 1:1 vyrovnáva JAN POLATA a presilovka ešte bude pokračovať. Navýšia domáci skóre?
    Asistencie: Valeri Knyazev, Pavol Pavešic

Petra Beblavá

Branky a nahrávky: 23. Polata (Knyazev, Pavešic), 44. Řezač (Korýtko, Klíma) – 8. Jarab (Lipovský, Paleček), 30. Nemček (Kluka, Pavlíček), 33. Šedivý (Kluka, Nemček), 47. Kluka (Nemček, Šedivý)

HC Dukla Senica: Račko – Pavešic, Šohajda, Polata, Horváth, Kotzman, Penák, Daniel – Knyazev, Videlka, Romančík – Řezač, Saliji (C), Pekarčík – Dvonč, Dobrý, Trenčan – Klíma, Markulinec, Korýtko
    HC Topoľčany: Halo – Bystričan, Pavlíček, Niník, Perniš, Ryzák, Hain, Majerčík, Kudlej – Nemček, Šedivý, Kluka – Lipovský, Paleček, Jarab – Bosák, Mihalik, Šalka – Szalay, Toman, Záborský

Rozhodčí: Krist – Beniač, Krajčík