Olomouc – Třinec 1:5 (kon.) | Vsetín – Havířov 6:1 (kon.) | Letňany – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Pardubice – Liberec 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Mountfield HK 5:3 (kon.) | Poruba – Opava 8:3 (kon.)
Vítkovice – Zlín 4:5 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 2:5 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 4:3 (2:0 po s.n.)
Kladno – Č. Budějovice 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
Mountfield HK
Pátek 04.12.2015, 17:00 • DRFG Arena • Extraliga staršího dorostu • 25. kolo

51:44
    Vyloučeni Kryštof Hroudný (MHK) na 5 + do konce utkání, Jakub Hašek (MHK) na dvě minuty za hrubost, Tomáš Mlynář (KOM) na 5 + do konce utkání utkání, Lukáš Zukal (KOM) na dvě minuty za napadeně a dvě minuty za hrubost.

48:05
    Přesilová hra pro domácí celek. Vyloučen hostující Jakub Muška na dvě minuty za sekání.

30:27
    Přesilovka pro hosty, vyloučen domácí Filip Král na dvě minuty za hákování.

27:55
    Přesilová hra pro hosty. Potrestána hráčská lavice domácích na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Lukáš Frydrych.

23:41
    Poté se strhl na ledě menší šarvátka a bude se vylučovat. Vyloučeni Martin Štohanzl a Libor Zábranský – oba na dvě minuty za hrubost.

09:51
    Síly na ledě se srovnají. Vyloučen hostující Kryštof Pažourek na dvě minuty za nedovolené bránění

08:43
    První přesilová hra utkání a zahrají si ji hosté. Vyloučen domácí Roman Jeřábek na dvě minuty za podražení.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 9. Novák, 30. Süss (Gajarský), 31. Havlát (Ferda), 33. Gajarský (Süss, Král), 44. Trnka (Ferda, Havlát) – 30. Hidveghy (Matějček), 43. Šalda (M. Matouš, Mašín), 48. Jirásek

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Jeřábek, Trnka, Jurnečka, Zábranský, Král, Zukal – Novák, Havlát, Hasoň, Gajarský, Čejka, Matula, Mlynář, Frydrych, Ferda (C), Süss.
    Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Muška, Brádel, Gaspar, Pohl, Hroudný, Moník, Lelek, Šalda – Hašek, Matouš, Mašín, Matějček (C), Pažourek, Matouš, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, Hejna, Maršík, Hidveghy.

Rozhodčí: Michal Dědek – Ivan Čuňočka, Pavel Kříž