Olomouc – Třinec 1:5 (kon.) | Vsetín – Havířov 6:1 (kon.) | Letňany – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Pardubice – Liberec 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Mountfield HK 5:3 (kon.) | Poruba – Opava 8:3 (kon.)
Vítkovice – Zlín 4:5 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 2:5 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 4:3 (2:0 po s.n.)
Kladno – Č. Budějovice 1:3 (kon.)
HC Olomouc
1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Pátek 04.12.2015, 13:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu • 25. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, těším se někdy příště na počtenou. (14:59:28)

V poslední části si Třinec pojistil svou výhru dalšími dvěma brankami, když se ve 47. minutě trefil Michal Kvasnica, před koncem utkání pak využil přesilovou hru Ondřej Imrich.

59:46
    Hosté už se nikam neženou a jen vyhazují kotouč z vlastního pásma.

59:20
    Třinec ze středního pásma jen nahodil puk ke Schejbalovi.

58:46
    Hra už se pouze dohrává, Hanáci se ale drží v pásmu Třince.

58:24
    Hajšman nepočítal se Skopalovou přihrávkou, a tak se k puku dostali hosté.

58:06
    Oceláři se v posledních minutách drží v útočném pásmu.

57:49
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hanáci inkasovali nepopulárního bůra. Třinec znovu využívá přesilovku, když svou druhou střelou překonal Schejbala ONDŘEJ IMRICH. Asistence: Lukáš Kaukič, Jan Hladonik.

57:40
    Imrichovo nahození od modré Schejbal vyrazil holí.

57:22
    Tohle Kohoutům trochu komplikuje cestu za srovnáním. Jan Beier (OLO) je potrestán dvěma minutami za podražení.

57:00
    Kohouti ale hru rychle otočili, zblízka však trefili jen chrániče Loubala.

56:47
    Třinci evidentně čtyři branky nestačí a znovu hledají slabinu Schejbala.

55:20
    Oceláři zůstávají aktivní i ve vlastním oslabení a tlačí se do útoku. Přes modrou čáru přechází ale jen stěží.

54:59
    Vojtěch Brabec (TRI) na dvě minuty oslabí svůj tým. Hostující obránce se provinil podražením.

53:50
    Ani Oceláři nezůstávají pozadu a tlačí se před olomouckou svatyni.

53:13
    Dorážky domácích nakonec musel přerušit až rozhodčí.

52:55
    Kohouti by rádi srovnali, a tak se cpou do brány, co jim síly stačí.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 8. Holiš (Bohanos, Beier) – 4. Kalus (Kaukič, Vochozka), 9. Kaukič (Kalus), 39. Przybyla (Kvasnica, Plitko), 47. Kvasnica (Przybyla), 58. Imrich (Kaukič, Hladonik)

HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Murla, P. Mader, Štreit, Holiš, Klesla – M. Urban, M. Zabloudil (C), Husták, Bohanos, Podlaha, Beier, Pěcha, Skopal, Cach, Hajšman, Machálek, Janečko, Říčka.
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Ochman) – Haman, Krzak, Valíček, Radzienciak, Brabec, Marguš, Imrich – Kaukič (C), Plitko, Vochozka, Mach, Przybyla, Kvasnica, Hladonik, Kalus, Papaj, Najsar, Molin.

Rozhodčí: Kika – Bubela, Nazad