Lyon – Angers 0:2 (kon.) | GFC Ajaccio – Nantes 1:1 (kon.) | Bastia – Monaco 1:2 (kon.)
Caen – Lille 1:2 (kon.) | Remeš – Troyes 1:1 (kon.) | Toulouse – Lorient 2:3 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (1:0)
ESTAC Troyes
Sobota 05.12.2015, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Je konec! Stade de Reims v domácím prostředí nedokázalo porazit nováčka ESTAC Troyes, a zápas nakonec skončil 1:1!

První poločas nabídl vcelku vyrovnaný fotbal. První velkou šanci měl domácí celek v 18. minutě, kdy se k odraženému míči dostal před brankou de Préville, avšak jeho patička skončila těsně mimo. Stade de Reims se dočkalo až ve 36. minutě, kdy se krásně trefil Nicolas de Préville! Následně měl ještě velkou šanci Devaux, nicméně jeho střela skončila mimo.

Hned na začátku druhého poločasu srovnal hostující Jessy Pi! Troyes následně přebralo iniciativu, a mělo i další šance. V závěru utkání se ještě pokoušel domácí celek vstřelit rozhodující branku, ale obrana Troyes odolala!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic! (21:53:51)

90+3

90+2
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Chris Mavinga, přichází Mouhamadou Dabo.

90+2
    Po levé straně prošel do pokutového území obránce Signorino, který následně poslal míč před branku. Nikdo z domácích hráčů se však do zakončení nedostal!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Exekuce rohového kopu se ujal de Préville, jehož centr však příliš přesný nebyl, a obrana Troyes se dokázala ubránit!
    89. Pozorný brankář Bernardoni

89
    Reims zůstalo u míče na útočné polovině, a z pravé strany tentokrát přilétl daleko nebezpečnější centr od Fofany, který na přední tyči přizvedl stoper Veškovac, a brankář Bernardoni raději poslal míč na rohový kop!

88
    Domácí celek se hnal do postupného útoku, který táhl po pravé straně obránce Fofana. Ten následně poslal do vápna přízemní centr, který však odkopl obránce Tacalfred!

87
    Ve středu hřiště dostal od domácích hráčů prostor Jessy Pi, který natáhl ke střele. Pokus francouzského útočníka nevyapdal vůbec špatně, nicméně míč skončil těsně vedle branky!

86
    Troyes momentálně kombinuje na útočné polovině, a pokouší se dostat na dostřel domácí branky!

85
    Domácí celek následně vybojoval rohový kop, kterého se ujal Nicolas de Préville. Centr autora jediné branky domácího celku se snášel do míst, kam si nabíhal Fortes. Těsně před ním však míč odhlavičkoval Veškovac!

84
    Na pravé straně se dokázal uvolnil útočník Fortes, jehož následný centr však zblokoval obránce Mavinga. Reims tak pokračuje v kombinaci!

82
    Domácí celek v pohodě kombinoval na útočné polovině. Následně však chyboval Peuget, kterému míč uskočil. Do protiútoku se mohl dostat Cabot, ten má nedosáhl na svižnou přihrávku od Niveta!

81
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Fabien Camus.

80
    Troyes hraje v posledních minutách opravdu velmi dobře. Teď má však nováček nejvyšší francouzské soutěže problémy při rozehrávce, neboť domácí hráči hodně agresivně napadají!

78
    Velmi dobrou práci odvedl ve vápně Fortes, který dokázal přiťuknou míč do jízdy pro de Prévilleho. Střelu francouzského útočníka včas zablokoval obránce Mavinga!