Real Madrid – Getafe 4:1 (kon.) | Granada – Atlético 0:2 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
La Coruňa – Sevilla 1:1 (kon.) | Real Betis – Celta Vigo 1:1 (kon.)
Valencia CF
1:1 (0:0)
FC Barcelona
Sobota 05.12.2015, 20:30 • Mestalla, Valencia • Španělská LaLiga • 14. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:27:53)

Skvělý druhý poločas přineslo utkání ve Valencii. V 59. minutě se zcela zaslouženě dostala Barcelona do vedení, když se dokázal přesně trefit Suárez. Když už to vypadalo, že se duel blíží ke svému konci, tak v 86. minutě udeřil Mina a vystřelil Valencii remízu.

90+3

90+3
    Utkání se blíží ke svému konci. Ve Valencii se již slaví zisk cenného bodu.

90+2
    Barcelona měla k dispozici rohový kop, ale k žádné střele na branku se nedostala. Piqué se totiž dopustil útočného faulu.

90+1
    Messi se dostal ke střele zpoza velkého vápna, ale Doménech si s jeho pokusem poradil.

90
    Ve druhém poločase budou nastaveny tři minuty.

89
    Barcelona směřuje všechny své síly do útoku. Z toho by se mohl zrodit zajímavý brejk pro domácí.

88
    K exekuci přímého kopu se postavil Messi a Doménech se musel hodně natáhnout, aby míč vyrazil na rohový kop.

88
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Carlos Gil Tropi.

87
    Gayá fauloval na vlastní polovině a dostává žlutou kartu. Barcelona bude zahrávat přímý kop.
    86. Santiago MINA - 1:1

86
    Valencia právě vstřelila branku!
    Mestalla je na nohou, protože Valencia srovnává. Alcácer se dostal k přihrávce a dostal se s míčem do pokutového území. V něm se otočil a našel rozběhnutého SANTIAGA MINU, který tvrdou ránou nedal Bravovi šanci.

83
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Pablo Piatti.

82
    Barcelona se snaží uklidnit hru a drží míč na středu hřiště.

81
    Valencia začíná mít velmi nebezpečná. Bakkali se nadechl k individuální akci a vystřelil. Míč však branku netrefil.
    79. Nevyužitá šance Valencie.

79
    Šance na srovnání nebyla využita! De Paul vybojoval na útočné polovině a následně i zakončil. Bravo se natáhl a míč zastavil.